Jak zdobyć dużą liczbę obserwujących na Instagramie

Liczba kont na Instagramie stale się zwiększa. Obecnie serwis w każdym miesiącu notuje aktywność ponad miliarda użytkowników. Każdy z nich posiada swój profil, który pozwala na dzielenie się zdjęciami, filmami czy relacjami.

Instagram jest jednym z największych portali społecznościowych na świecie oraz aplikacją, która obecnie jest obsługiwana przez zdecydowaną większość smartfonów, co znacznie ułatwia publikowanie treści.

Zasięgi to podstawa

Niezależnie od tego, czy publikujemy zdjęcia swojej codzienności czy twórczość artystyczną, istotna jest duża ilość osób, do których dotrą produkowane przez nas treści – szczególnie jeśli zależy nam na nawiązywaniu współpracy z rozmaitymi firmami lub reklamowaniu swoich produktów.

Bądźmy więc aktywni i publikujmy regularnie. W ten sposób zachęcimy innych do zaglądania na nasz profil.

Hasztagi

Mianem hasztagów określa się słowa lub frazy poprzedzone znakiem kratki (#). Co ważne, chcąc zamieścić frazę kluczową jako hasztag, nie należy używać w niej spacji. Przykładem są tu popularnewyrażenia, takie jak: #polishgirl, #urbanjungle czy #homedecor. Hasztagi pomagają rozpowszechnić opatrzony nimi post, ułatwiając trafienie nań osobom, które obserwują treści określone danym słowem kluczowym.

O ile umieszczanie hasztagów w postach na Instagramie jest bardzo istotne dla ich zasięgów, należy pamiętać, by nie umieszczać ich zbyt dużo. Może to bowiem być źle odebrane przez odbiorców, a co za tym idzie – zniechęcić użytkowników do naszego konta. Dodatkowo zdobycie popularności dzięki nim to metoda dość trudna i czasochłonna. Nie ma także gwarancji, że nawet sprawdzone zestawy hasztagów odniosą pożądany skutek.

Kupno lajków i obserwujących

Dzięki Instagramowi możemy dzielić się ze światem dowolnego typu treściami: zdjęciami posiłków, ubrań, twórczością artystyczną, codziennymi czynnościami czy efektami swojej pracy zawodowej. Możemy też dzięki niemu łatwo docierać do nowych firm i marek, co przekłada się na ich zarobki.

Dobrym sposobem na zwiększenie popularności profilu na Instagramie, a co za tym idzie – wypromowanie swojej marki osobistej lub firmy – jest kupno followersów oraz lajków pod postami. Zasada działania jest prosta – im więcej kont obserwuje dany profil i im więcej osób reaguje na zamieszczane nań treści, tym bardziej owo konto jest promowane przez sam Instagram. Nowe treści mogą więc docierać do jeszcze większej ilości użytkowników.

To z kolei przekłada się na nowych klientów oraz interesujące współprace z firmami poszukującymi popularnych użytkowników mogących reklamować ich produkty i usługi.
Decydując się na kupno lajków warto jednak zwrócić uwagę, by pochodziły one wyłącznie z prawdziwych kont. Sztuczne konta są łatwo wykrywane przez algorytmy serwisu i usuwane. W sytuacji, w której znacząca część followersów danego profilu to sztuczne konta, prowadzi to do szybkiego spadku jego zasięgów i popularności. Dlatego warto korzystać z usług sprawdzonych firm, takich jak polskielajki.pl.

Polskielajki.pl – co to jest?

Polskielajki.pl to serwis umożliwiający łatwy zakup potrzebnej ilości lajków z autentycznych kont, a co za tym idzie – zdobycie popularności na Instagramie w naprawdę prosty sposób.
Zakup dokonywany jest w bardzo prosty sposób. Nie jest wymagane hasło do konta czy podawanie innych danych – dlatego jest to całkowicie bezpieczne.

Ty wybierasz, ile polubień odpowiada Twoim wymaganiom, i jaki pakiet chcesz wykupić. Po prostu wybierasz, a kilka kliknięć później nowe lajki i followersi zaczynają napływać na Twój instagramowy profil.

W polskielajki.pl pokazujemy, że skuteczna promocja na Instagramie nie musi być droga ani czasochłonna. Stanowimy skuteczną oraz tańszą alternatywę dla klasycznego promowania postów. Korzystając z naszych usług otrzymujesz gwarancję skuteczności kampanii oraz stałe efekty, nawet po jej zakończeniu. Pamiętaj, by przed realizacją określić typ Twojego konta – czy treści na nim dotyczą tematyki kulinarnej, biznesowej, czy może modowej? Dokładna analiza Twojego profilu umożliwi nam lepsze dobranie kont do Twojej kampanii. To z kolei pozwoli na dynamiczny rozwój Twojego Instagrama w swojej kategorii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here