Sukienka mini

Możesz pochwalić się zgrabnymi nogami i lubisz krótkie sukienki? Choć w dzisiejszych czasach długość mini już nikogo nie szokuje, to podczas wielu okazji nadal mile widziane są raczej kreacje midi i maxi. Nie brakuje jednak też sytuacji, w których można śmiało pozwolić sobie na materiał kończący się np. w połowie uda. Sprawdź, kiedy warto wyjąć z szafy ulubioną sukienkę mini.

Impreza z okazji 18 urodzin

Młodość rządzi się swoimi prawami, dlatego podczas przyjęcia z okazji osiemnastych urodzin można pozwolić sobie na nieco odważniejsze kreacje. Dotyczy to nawet sytuacji, gdy impreza odbywa się w restauracji, o ile oczywiście inny dress code nie został wspomniany np. w zaproszeniu. Sukienka na 18 dla jubilatki może być bardzo strojna, ponieważ jest to jej święto. Śmiało można zatem sięgnąć po błyszczący materiał i cekiny. Z kolei dziewczyny i kobiety w roli gości powinny postawić raczej na kreacje, które nie przyćmią głównej gwiazdy imprezy.

Wieczór panieński

W tym przypadku wiele zależy od dress code’u ustalonego przez organizatorki wieczoru panieńskiego. Przykładowo podczas imprezy w klimacie boho mogą być wymagane sukienki maxi. Jeśli jednak nie ma sztywnych zasad bądź wręcz zaleca się sięgnięcie po mini, to krótka kreacja niemal na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Wieczór panieński to w końcu święto kobiecości pozwalające na odrobinę modowego szaleństwa. Warto jednak zwrócić uwagę na to, żeby stroje gości nie były bardziej efektowne niż stylizacja przyszłej panny młodej, a także pasowały do siebie m.in. pod względem koloru.

Impreza w klubie

Podczas imprez w klubie sukienki mini nie tylko są mile widziane, ale wręcz są pożądane. Świetnie wpisują się w klubowe klimaty, eksponują zgrabne nogi i na dodatek ułatwiają poruszanie się na parkiecie. Sukienki imprezowe z butiku online So Italian są także niesamowicie oryginalne, co z pewnością pomoże w wyróżnieniu się w tłumie. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na to, żeby wybrana kreacja była wygodna. Oznacza to m.in. niezwijający się na udach materiał czy też w pełni bezpieczny dekolt.

Domówka

Imprezy organizowane w domu pozwalają na odrobinę fantazji w kwestii doboru ubrań. W gronie znajomych znacznie łatwiej jest pokazać się nawet w dość odważnej kreacji. I nawet jeśli krótka sukienka będzie nieco zbyt strojna jak na okoliczności, to na pewno nikomu nie będzie to przeszkadzać. Dla własnej wygody należy jedynie zadbać o to, żeby długość mini nie powodowała uczucia dyskomfortu podczas zabawy.

Randka w domu

Nastrojowe spotkanie we dwoje w domowym zaciszu to idealna okazja do tego, żeby wyciągnąć z szafy nawet najbardziej niegrzeczne sukienki. Można śmiało pozwolić sobie na bardzo krótką mini, która na pewno rozpali zmysły ukochanego do czerwoności. Jest to prawdopodobnie jedyny przypadek, w którym pokazanie bielizny nie zostanie uznane za wpadkę. Z odważnymi sukienkami należy jednak uważać na początku znajomości, zwłaszcza jeśli nie doszło jeszcze do intymnych sytuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here