Program studiów MBA 2021 w Bydgoszczy

Studia MBA cieszą się ogromną popularnością wśród menedżerów niższego i średniego szczebla oraz  osób zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych. Ukończenie programu i zdobycie tytułu Master of Business Administration to szansa na rozwój kariery i lepsze perspektywy zawodowe. Studia MBA prowadzi m.in. Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy – interaktywny charakter zajęć i kompleksowy program studiów pozwalają na usystematyzowanie posiadanej już wiedzy, poszerzenie jej, a także wymianę doświadczeń, stworzenie sieci kontaktów biznesowych czy poznanie metod i technik wykorzystywanych w innych firmach.

Studia MBA w WSB w Bydgoszczy: kompleksowy program

Program studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy jest podzielony na moduły. Uczestnicy biorą udział w zajęciach poświęconych:

– zarządzaniu (m.in. zasobami ludzkimi, projektami, ryzykiem finansowym, finansami przedsiębiorstwa czy zarządzaniu strategicznemu),

– komunikacji menedżerskiej,

– logistyce i zarządzaniu łańcuchami dostaw,

– marketingowi  i sprzedaży,

– prawu (m.in. prawu gospodarczego, międzynarodowemu prawu handlowemu, prawu w zarządzaniu czy strategiom podatkowym przedsiębiorstwa),

– ekonomii menedżerskiej,

– sztuce wystąpień publicznych.

Oprócz tego uczestnicy tego programu biorą również udział w zajęciach z modułów poświęconych business English czy przywództwu i treningowi menedżerskiemu. Szczegółowe informacje na temat programu MBA w WSB w Bydgoszczy można znaleźć na stronie https://www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/bydgoszcz/program.

Interaktywny charakter prowadzenia zajęć

Zajęcia na studiach MBA w WSB w Bydgoszczy mają charakter interaktywny, co oznacza, że wymagają pełnego zaangażowania uczestników. Słuchacze nie tylko zajmują się licznymi case studies, ale również biorą udział w grach menedżerskich, warsztatach, tworzą własne prezentacje i projekty czy uczestniczą w dyskusjach. Jedną z zalet studiów MBA jest zresztą właśnie możliwość wymiany doświadczeń i zdobycie dodatkowego know-how. Menedżerowie i osoby na stanowiskach kierowniczych, które biorą udział w programie MBA, dzielą się nie tylko swoimi spostrzeżeniami, ale także własnymi metodami i technikami zarządzania czy rozwiązywania problemów. To wiedza, która jest bezcenna. Uczestnicy mogą ją wdrożyć w życie w firmach, w których są zatrudnieni, usprawniając dotychczasowe procesy i wypracowując większy zysk dla przedsiębiorstwa.

Dyplom sygnowany przez Franklin University, a dla chętnych – zajęcia w USA

Warto też wspomnieć, że partnerem programu jest Franklin University – absolwenci studiów MBA w WSB w Bydgoszczy otrzymują dyplom sygnowany przez obie uczelnie. Dodatkowo zainteresowani słuchacze mogą podczas studiów wyjechać do siedziby partnera (znajdującej się w Columbus, Ohio), a tam spotkać się z lokalnymi przedsiębiorcami i wziąć udział w zajęciach na Franklin University.

Oprócz tego słuchacze biorą też udział w wyjazdach integracyjnych, wykładach VIP (prowadzonych także przez wykładowców z Franklin University) czy wizytach studyjnych w wybranych przedsiębiorstwach. To wszystko sprawia, że studia sprzyjają nie tylko poszerzaniu i usystematyzowaniu wiedzy, ale także m.in. tworzeniu sieci kontaktów biznesowych czy wymianie doświadczeń z innymi uczestnikami prestiżowego programu.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here