pomysły na oświadczyny
fot. pexels.com

Pomysły na oświadczyny mogą być różne. Wybierz najlepszy z nich i zorganizuj ukochanej jeden z najpiękniejszych dni w jej życiu.

Znalazłeś kobietę swojego życia i uznałeś, że pora na poważną deklarację? To świetnie! Nie pozostało więc nic innego, jak zorganizować zaręczyny. Przed tobą wiele pracy, ale wszystko jest do zrobienia. Aby wszystko się udało, musisz tylko zaplanować kilka istotnych kwestii. Nie działaj więc bez rozmysłu i już dziś poznaj sprawdzone pomysły na oświadczyny marzeń.

pomysły na zaręczyny
fot. pexels.com

Oświadczyny – co warto o nich wiedzieć?

Czas

Kiedy się oświadczyć? Wtedy, kiedy oboje czujecie, że jesteście dla siebie stworzeni i resztę życia chcecie spędzić razem. Jeśli możecie sobie ufać i nie macie przed sobą tajemnic, długość związku nie ma tutaj większego znaczenia. Dobrze byłoby jednak wybrać odpowiedni moment na zaręczyny. Odpowiedni czyli taki, który zapewni wam sprzyjającą atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

Koszty

Bez względu na to, czy chcesz zorganizować spektakularne czy też skromne zaręczyny, musisz przygotować się na pewne koszty. Na koszty zaręczyn składają się głównie elementy takie jak: pierścionek zaręczynowy, posiłek przygotowany na tą okazję i miejsce oświadczyn. Przy czym cena, jaką finalnie poniesiemy zależy od rodzaju i wartości tych składowych. Inną cenę będą nieść za sobą romantyczne oświadczyny w Paryżu, a jeszcze inne takie, które odbędą się podczas uroczego pikniku w plenerze.

Gust

Nie wiesz, jak wybrać pierścionek zaręczynowy? Przede wszystkim pamiętaj, że to wcale nie taka prosta sprawa. Nie możesz wybrać byle czego. W końcu to biżuteria, która zostanie z twoją ukochaną do końca życia! Zanim zdecydujesz się na dany model, upewnij się, że na pewno trafi on w gust ukochanej. Pierścionek zaręczynowy, który nie spodoba się narzeczonej może zaprzepaścić nawet najlepiej zorganizowane i najpiękniejsze oświadczyny na świecie.

nietypowe oświadczyny
fot. pexels.com

Pomysły na oświadczony – sprawdzone propozycje!

Klasyczne oświadczyny

Oświadczyny w klasycznym stylu zawsze będą na topie. Nas to nie dziwi. Klasyczne zaręczyny to sprawdzony i najprostszy sposób na to, jak poprosić ukochaną o rękę. Decydując się na tą opcję, zapewnisz sobie i swojej ukochanej spokój i niezwykle ważne w tym wyjątkowym momencie poczucie bezpieczeństwa. Idealne miejsce na klasyczne zaręczyny to: restauracja, klimatyczny lub po prostu ładny plener, miejsce pierwszego spotkania lub domowe zacisze podczas romantycznej kolacji.

Podróż z niespodzianką

IDobrym pomysłem są także zaręczyny w podróży. Zakochani wówczas mają czas tylko dla siebie, pielęgnują intymność w związku, spędzają miłe chwile razem, dobrze się bawią i – przede wszystkim – są wolni od trosk dnia codziennego. Czy można sobie wymarzyć piękniejsze zaręczyny? To idealny moment, żeby poprosić ukochaną o rękę. Gdzie warto to zrobić? Takich miejsc jest wiele. Najpopularniejsze z nich to: wśród górskich szczytów (na szczycie góry lub w klimatycznym domku), na rajskiej plaży (bezpośrednio na niej lub na tarasie z widokiem na morze), w hotelowym pokoju w odwiedzanej miejscowości (na przykład z pięknym widokiem zza okna), w czasie zwiedzania nowego miejsca (wśród pięknych krajobrazów).

Pomysły na oświadczyny dla odważnych

Jeśli ty i twoja ukochana lubicie różnego rodzaju aktywności, macie wspólne emocjonujące pasje, a podnoszące poziom adrenaliny wyczyny to dla was chleb powszedni – zdecyduj się na ekstremalne oświadczyny. Jeśli z odwagą jesteście za pan brat, najlepsze miejsce by poprosić ukochaną o rękę to: scena koncertowa, wśród chmur podczas lotu balonem, w podniebnej przestrzeni podczas skoku ze spadochronem, w łodzi podwodnej, na pełnym ludzi stadionie.

Zaręczyny poza schematami

Z biegiem lat zyskujemy coraz więcej dowodów na to, że oświadczyny nie zawsze muszą być przewidywalne i przebiegać wedle utartych schematów. Miłośnicy nieszablonowych rozwiązań chętnie decydują się na oświadczyny na billboardzie, proszenie ukochaną o rękę przez radio, podanie przyszłej narzeczonej kawy w kubku, na którego dnie jest napis „wyjdziesz za mnie?”, chowanie pierścionka zaręczynowego i szukanie go pod pozorem gry w podchody czy oświadczyny poprzez skywriting.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here