Zasady korzystania z portalu

Dostęp do serwisu bydgoszczinaczej.pl oraz do komentarzy pod artykułami posiadają wszyscy jego czytelnicy. Zastrzegamy sobie jednak prawo do moderacji, tj. usuwania i blokowania postów.

Użytkownicy publikują swoje posty wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal bydgoszczinaczej.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników, w szczególności za działania łamiące prawa autorskie oraz naruszające dobra osobiste.

Niedopuszczalne jest destabilizowanie funkcjonowania serwisu oraz utrudnianie korzystania z niego innym użytkownikom. Nie wolno zamieszczać wulgaryzmów, prowokować do agresji słownej i czynnej, obrażać innych ze względu na ich narodowość, religię, rasę, itp., obrażać zarówno osoby publiczne i prywatne, poniżać, zamieszczać dane osobowe innych osób bez ich wiedzy, zamieszczać linki do stron z pornografią i treści niezgodnych z prawem obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Takie posty zostaną ze strony usunięte.

Bydgoszcz Inaczej i jego właściciel nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę. Portal nie bierze na siebie pośredniczenia pomiędzy reklamodawcą a klientem. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy są aktualne tylko w momencie publikacji.

Niniejszy Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronach portalu bydgoszczinaczej.pl. Portal zastrzega sobie prawo wprowadzania do regulaminu zmian, które również będą obowiązywały od momentu ich opublikowania.