Ster na Bydgoszcz – niedziela

parada_sobota

Miejsce: Wyspa Młyńska

Czas: 23.06.2019, od godz. 11.00

Koszt: bezpłatny

Rusza 12. Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz”. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Wydarzenia festiwalowe zostaną podzielone na cztery strefy.

Przystanek Kontynenty to spotkania z dzielnymi ludźmi – podróżnikami, którzy zdobywają szczyty, rzeki i nowe kraje. Podzielą się z nami inspirującymi opowieściami o wytrwałości i pasji. W programie spotkania m.in. z: Markiem Mazurem czy Michałem Worochem z Wheelchairproject. O swojej wyprawie opowiedzą także Dagmara i Leszek Jureccy.

Przystanek kino w Przystani Bydgoszcz to najlepsze filmy o podróżach z całego świata.

Przystanek rzeka Brda obejmie takie atrakcje, jak: wyścigi oraz nauka pływania na deskach SUP, parada jednostek pływających, wyścig butelkowy, wyścig smoczych łodzi i bydgoska masa kajakowa, strefa aktywności wodnych na lądzie, czyli sup pool – basen 30×10 m, w którym zorganizowana zostanie akademia sportów wodnych dla dzieci, rywalizacja na trickbardzie i gyroboardzie, a także fotościanka.

Przystanek plaża – strefa relaksu i muzyki z palmami, leżakami, parasolami i wikliną.

Szczegóły czekają na was na stronie internetowej festiwalu. Nieodłącznym elementem tej jedynej w swoim rodzaju wodniackiej imprezy są znakomite koncerty. Każdego dnia bydgoszczanie będą mogli posłuchać na żywo prawdziwych gwiazd.

Program koncertów na niedzielę:

18.00 – 19.00 BARANOVSKI

19.30 – 20.00 ŁĄKI ŁAN

20.30 – 21.30 DARIA ZAWIAŁOW

22.00 – 23.00 Muzyczna niespodzianka.