DKF Niespodzianka w Fordonie: „The place”

the place

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Bora-Komorowskiego 2

Czas: 19.04.2018, godz. 19.00

Koszt: bilety w cenie 8 zł (normalne), 5 zł (ulgowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów, emerytów) oraz karnety po 24 i 15 zł do kupienia przed seansem

Pałac Młodzieży zaprasza na projekcje DKF Niespodzianka, które odbywają się w nowoczesnej auli Szkoły Podstawowej nr 9 w Fordonie, w każdy czwartek.

W nadchodzący czwartek wyświetlony zostanie film: „The Place”, reż. Paolo Genovese, Włochy 2017, 105 min.

Kameralny, psychologiczny thriller, w którym reżyser Paolo Genovese ponownie, tak jak w swoim poprzednim dziele, rewelacyjnej komedii obyczajowej „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, bierze pod lupę moralność, a także sekrety ludzkiej duszy. Tajemniczy mężczyzna codziennie siedzi przy tym samym stoliku w tej samej restauracji, rozmawiając z osobami, które przychodzą do niego po nietypową pomoc. Każdy z gości czegoś pragnie, ma marzenie trudne w realizacji, czy wręcz niemożliwe. Dla mężczyzny wszystko jest wykonalne. „Możesz to osiągnąć”, powtarza każdemu. W tym celu trzeba jednak wykonać specjalne, nierzadko szokujące zdania. Jak daleko można się posunąć, by zrealizować marzenia?