Zwróć uwagę

Dokarmiajmy z głową

Wielu z nas z troską myśli o zimujących w naszym mieście ptakach. Idąc na spacer rzucamy im kawałki jedzenia. Robimy to cały rok, a zimą szczególnie gdy jest śnieg i mróz, czujemy satysfakcję z dobrze spełnionego obowiązku. Czy… »

Wiktoria Raczyńska,

Fałszywe pisma

W ostatnim czasie do abonentów rozsyłane są fałszywe wezwania do zapłaty. Fałszerze posługują się nazwą Agencja Komornicza w Warszawie ul. J.P. Woronicza 89 Oddział Przy Sądzie Okręgowym w Częstochowie. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji informuje, że nikt o… »

Wiktoria Raczyńska,
Reklama

Wyspa Młyńska skuta lodem

Jeśli ktoś ma ochotę na spacer po Wyspie Młyńskiej radzimy zaopatrzyć się w raki. Dokładnie. Mówimy o kolcach zwyczajowo zakładanych do górskiej wspinaczki. To wiadomość ważna również dla tych, którzy podążając na spektakle do Opery Nova parkują samochody… »

Wiktoria Raczyńska,

Wywiozą choinki

W wielu domach stoją jeszcze świąteczne drzewka, ale niedługo trzeba będzie się ich pozbyć. Aby nie zalegały pod śmietnikami, bydgoski Urząd Miasta, w porozumieniu z firmami odbierającymi odpady, ustalił terminy ich wywozu. Zostaną one usunięte razem z odpadami… »

Tomasz Welcz,

Policja ostrzega przed oszustami

Już w niedzielę rusza XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku kilkuset wolontariuszy zbierać będzie datki do specjalnie oznakowanych puszek. Bydgoska policja zwraca jednak uwagę na to, aby się nie dać nabrać oszustom, którzy mogą próbować… »

Tomasz Welcz,

List z sądu odbierzemy w kiosku

Wszelkie przesyłki sądowe, na przykład wezwania na rozprawę, będziemy odbierać w kiosku Ruchu. I nie jest to żart. Obsługą pocztową sądów i prokuratur w całym kraju zajmie się bowiem niezależny operator Polska Grupa Pocztowa, która zdobyła 2-letni kontrakt… »

Tomasz Welcz,