Zwróć uwagę

Bezpłatne warsztaty na ferie

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy przyjmuje zapisy młodzieży na jedno- i dwudniowe warsztaty, realizowane w trakcie najbliższych ferii. Harmonogram bezpłatnych zajęć: 16 lutego, godz. 11.00-12.00 Europejskie dokumenty aplikacyjne – czyli jak reklamować siebie na rynku zagranicznym… »

Wiktoria Raczyńska,

Bezpłatny Internet w Akwarium Terrarium

Bydgoski Urząd Miasta wciąż rozbudowuje sieć bezpłatnego miejskiego Internetu. Z sieci „Bydgoszcz” można skorzystać również w Myślęcinku. Początkowo był to teren przylegający do budynku zarządu, tj. nieopodal głównych parkingów LPKiW i teren Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Do grona miejsc… »

Wiktoria Raczyńska,
Reklama

Do zgarnięcia 10 tysięcy

Do końca tygodnia można zgłaszać się do konkursu Rumaki 2014. Ma on na celu nagrodzenie młodych i zdolnych mieszkańców województwa Kujawsko-Pomorskiego. Główne nagrody przydzielone zostaną w trzech kategoriach (kultura, nauka oraz sport). Na każdego laureata czeka nagroda finansowa… »

Wiktoria Raczyńska,

Grand Prix Bydgoszcz City Trail już w niedzielę

W Bydgoszczy trwa cykl biegów Grand Prix City Trail. To okazja do regularnego sprawdzania swojej kondycji w towarzystwie innych biegaczy. Zawody potrwają do marca, a czwarty bieg cyklu w niedzielę, 25 stycznia. Zawody odbywają się co miesiąc na… »

Tomasz Welcz,

Krótki kurs malarstwa olejnego vol. 2

Od nowego roku Koło Gospodyń Miejskich zaprasza ponownie na Krótki Kurs Malarstwa Olejnego. Zajęcia zaczynają się w styczniu, a kończą w czerwcu. Jest to cykl sześciu spotkań z Anną Tomasik, pod okiem której chętni będą malować portrety, martwą… »

Wiktoria Raczyńska,

Balet dla Rodziny 3 Plus

Opera Nova w Bydgoszczy zaprasza posiadaczy Bydgoskiej Karty Rodziny 3 Plus do skorzystania z puli 100 bezpłatnych biletów na balet Sergiusza Prokofiewa „Kopciuszek”, wystawiany w poniedziałek, 26 stycznia br. o godzinie 17.00. Spektakl odbędzie się w ramach projektu… »

Wiktoria Raczyńska,

Zagraliśmy za dwieście tysięcy złotych

Orkiestrowe sztaby ciągle jeszcze liczą pieniądze. Jak poinformował nas Michał Moczadło, szef bydgoskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak dotąd w Bydgoszczy zebrano około 200 tysięcy złotych. – Nadal trwają internetowe aukcje, niektóre kończą się za 3 dni,… »

Tomasz Welcz,

Wyjątkowe osiągnięcia i talent

Przypominamy, iż jeszcze tylko do 31 stycznia przyjmowane są zgłoszenia do dwóch konkursów organizowanych przez Fundację Rumak – „Rumaków 2014” oraz „Pokaż Swój Talent”. RUMAKI 2014 To konkurs dla młodych mieszkańców regionu, którzy w 2014 roku mogli pochwalić… »

Wiktoria Raczyńska,

80 bezpłatnych biletów

Opera Nova zaprasza rodziny posiadające Bydgoską Kartę Rodzinną 3 Plus do skorzystania z puli 80 bezpłatnych biletów na operetkę „Baron cygański” w piątek, 9 stycznia o godz.18. Spektakl odbędzie się w ramach projektu Urzędu Marszałkowskiego „Promocja Województwa Kujawsko-Pomorskiego… »

Wiktoria Raczyńska,

Ceny karnetów na stoku

W Sylwestra od godziny 18 obowiązują ceny weekendowo-świąteczne. Od godziny 21 sprzedawane są wyłącznie karnety 10 zjazdowe (15 zł), 1-godzinne (35 zł) i 3-godzinne (39 zł). Kasy będą czynne do 22.

Wiktoria Raczyńska,

Sylwester na stoku!

Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na Sylwestra na stoku narciarskim! Tych, którzy chcą pożegnać stary rok i przywitać nowy na nartach i snowboardzie, zaprasza do zakupu karnetów narciarskich na 10 wjazdów, 1-godzinnych… »

Wiktoria Raczyńska,

Bezpłatne warsztaty

Fundacja Nowe Pokolenie w hołdzie Janowi Pawłowi II oraz Dom Edukacyjno-Kulturalny REGNUM w styczniu pragną zaprosić mieszkańców Bydgoszczy na bezpłatne warsztaty. Oferta styczniowa jest bardzo różnorodna. W ramach bezpłatnych zajęć oferujemy zajęcia sportowe, językowe, twórcze, warsztaty dla dzieci,… »

Wiktoria Raczyńska,

W Myślęcinku rusza lodowisko

Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek Sp. z o.o. serdecznie zaprasza w imieniu firmy obsługującej lodowisko na jego otwarcie dzisiaj, tj. 29 grudnia 2014, o godzinie 15. Dziś obowiązują ceny promocyjne! Każdy wchodzi na taflę za 4 zł.… »

Wiktoria Raczyńska,

… i pokaż swój talent

Wystartował konkurs „Pokaż Swój Talent”, w którym do wygrania jest 1000 złotych. Reguły są bardzo proste: – wystarczy nagrać 3-minutowy filmik z prezentacją swoich umiejętności – wysłać go na adres biuro@fundacjarumak.pl – większe pliki można przesyłać za pomocą… »

Wiktoria Raczyńska,

Jak pojedziemy w święta i Nowy Rok?

Od 24 grudnia do 5 stycznia przyszłego roku tramwaje i autobusy linii 1, 4, 5, 7, 8, 51, 52, 53, 54, 59, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 83, 84, 91 i 92 będą kursowały według wakacyjnych… »

Tomasz Welcz,