Zwróć uwagę

Regnum zaprasza na warsztaty i zajęcia

Fundacja Nowe Pokolenie w hołdzie Janowi Pawłowi II oraz Dom Edukacyjno-Kulturalny REGNUM zapraszają w czerwcu mieszkańców Bydgoszczy na bezpłatne zajęcia i warsztaty. W ramach oferty proponują sportowe, językowe, twórcze, warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy pragną atrakcyjnie… »

Tomasz Welcz,

Air Fair po raz dziewiąty

29-30 maja na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 SA przy ul. Szubińskiej 107 w Bydgoszczy odbędzie się IX już edycja wystawy Air Fair 2015. Głównym celem wystawy jest konsolidacja środowiska lotniczego zarówno wojskowego, jak i cywilnego. Zgodnie… »

Tomasz Welcz,
Reklama

Wakacyjna praca

Zbliża się okres wakacji, większość młodych ludzi planuje wypoczynek. Ale z pewnością część chciałaby w tym czasie znaleźć zatrudnienie. Wiele ofert krótkoterminowej pracy sezonowej mają Młodzieżowe Biura Pracy. 26 maja o godzinie 14 Młodzieżowe Biuro Pracy OHP w… »

Tomasz Welcz,

Podaruj kwiatka z chwilą namysłu

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego jest inicjatorem happeningu „Podaruj kwiatka z chwilą namysłu”. Organizatorem akcji jest Katedra Marketingu i Rozwoju Regionalnego. Happening odbędzie się na placu Wolności w Bydgoszczy 26 maja w godzinach 12-13. Weźmie w nim udział około 200… »

Tomasz Welcz,

Casting w teatrze

W związku z realizacją spektaklu „Romville” Justyny Pobiedzińskiej, w reż. Elżbiety Depty, Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na casting dziewczęta pochodzenia romskiego w wieku do 16. roku życia. Należy przygotować piosenkę i fragment wiersza lub prozy. Casting odbędzie się… »

Tomasz Welcz,

Komunikacja w Noc Muzeów

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Noc Muzeów, czyli z 16 na 17 maja, przygotował wiele specjalnych połączeń komunikacyjnych, które ułatwią podróżowanie po Bydgoszczy oraz przemieszczanie się pomiędzy różnymi obiektami. Do obsługi specjalnych linii tramwajowych i autobusowych… »

Tomasz Welcz,

Plener rzeźbiarski w parku

18 maja na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku rozpocznie się XXIII Ogólnopolski Plener Rzeźbiarski dla uczniów szkół plastycznych. W tegorocznej edycji konkursu udział weźmie 27 uczniów ze szkól plastycznych z Koszalina, Szczecina, Katowic, Zduńskiej Woli, Lublina… »

Tomasz Welcz,

Jak zorganizować Żywą Bibliotekę?

Stowarzyszenie Diversja zaprasza na szkolenia “Jak zorganizować Żywą Bibliotekę?”, które odbędą się w czterech miastach: Warszawa – Poznań – Wrocław – Chełm. Szkolenia odbywają się w ramach sieci Żywa Biblioteka Polska, dzięki środkom z Funduszy EOG. Słyszeliście o Żywej Bibliotece… »

Wiktoria Raczyńska,

Turniej golfowy w Myślęcinku

W najbliższą niedzielę, 10 maja, o godzinie 10.00 na polu golfowym w Myślęcinku staną do piątego z kolei pojedynku, reprezentacje Bydgoszczy i Torunia. Tradycyjne turnieje odbywają się w sportowej, miłej i koleżeńskiej atmosferze, z poszanowaniem etykiety oraz reguł gry… »

Wiktoria Raczyńska,

I Charytatywny Bieg Bez Ograniczeń – dla Jowity

9 maja w godzinach 11.00-14.00 w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku odbędzie się I Charytatywny Bieg Bez Ograniczeń – dla Jowity. Bieg na dystansie 5 kilometrów rozpoczyna się przy Wakeparku. Uczestniczyć w biegu może każdy. Organizatorzy… »

Wiktoria Raczyńska,

Bezpłatne warsztaty i zajęcia w DEK Regnum

Fundacja Nowe Pokolenie w hołdzie Janowi Pawłowi II oraz Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum zapraszają mieszkańców Bydgoszczy na bezpłatne zajęcia i warsztaty w maju. W ramach oferty proponują sportowe, językowe, twórcze, warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy pragną atrakcyjnie… »

Wiktoria Raczyńska,

Z przeszkodami na Wojska Polskiego

Rozpoczął się remont torowiska tramwajowego wzdłuż ulicy Wojska Polskiego – od ul. Planu 6-letniego w kierunku Baczyńskiego, łącznie z przejazdami tramwajowymi na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Planu 6-letniego. Prace powinny zakończyć się do 31 lipca. W pierwszym etapie… »

Tomasz Welcz,

Rusza tramwaj wodny

1-3 maja uruchomione zostaną bydgoskie linie turystyczne, obsługiwane przez zabytkowe tramwaje i autobusy. 1 maja sezon żeglugowy rozpocznie także Bydgoski Tramwaj Wodny. Tramwaje linii nr 10 będą kursowały na trasie: Wyścigowa – Fordońska – Jagiellońska – Gdańska –… »

Tomasz Welcz,

Kierowców czekają objazdy

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy ulicy Nowokieleckiej dzisiaj w nocy  zamknięte zostaną ul. Nowotoruńska na odcinku od skrzyżowania z ul. Planu 6-letniego do ul. Objazdowej, oraz  ul. Kielecka przy skrzyżowaniu z ul. Nowotoruńską. Wprowadzony zostanie objazd… »

Tomasz Welcz,

„Crowdfunding” – spotkanie z założycielem PolakPotrafi.pl

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości wraz z Centrum Przedsiębiorczości Studenckiej przy Wyższej Szkole Gospodarki organizują bezpłatne spotkanie z założycielem platformy społecznościowego finansowania ciekawych inicjatyw – PolakPotrafi.pl Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, m.in.,: -jak wygląda crowdfunding w Polsce oraz jego przyszłość, -jakie projekty zdobywają… »

Wiktoria Raczyńska,

Drzwi Otwarte w SKK

Studium Kształcenia Kadr zaprasza na Drzwi Otwarte w dniach 25 – 26 kwietnia! Indywidualne podejście do każdego słuchacza nauczyło ich, że kreatywność w działaniu jest najważniejsza! Przygotowali zatem dla bydgoszczan: * Akcję: Przyjdź ze swoim Pupilem do SKK… »

Wiktoria Raczyńska,