Zwróć uwagę

80 bezpłatnych biletów

Opera Nova zaprasza rodziny posiadające Bydgoską Kartę Rodzinną 3 Plus do skorzystania z puli 80 bezpłatnych biletów na operetkę „Baron cygański” w piątek, 9 stycznia o godz.18. Spektakl odbędzie się w ramach projektu Urzędu Marszałkowskiego „Promocja Województwa Kujawsko-Pomorskiego… »

Wiktoria Raczyńska,
Reklama

Ceny karnetów na stoku

W Sylwestra od godziny 18 obowiązują ceny weekendowo-świąteczne. Od godziny 21 sprzedawane są wyłącznie karnety 10 zjazdowe (15 zł), 1-godzinne (35 zł) i 3-godzinne (39 zł). Kasy będą czynne do 22.

Wiktoria Raczyńska,

Sylwester na stoku!

Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na Sylwestra na stoku narciarskim! Tych, którzy chcą pożegnać stary rok i przywitać nowy na nartach i snowboardzie, zaprasza do zakupu karnetów narciarskich na 10 wjazdów, 1-godzinnych… »

Wiktoria Raczyńska,

Bezpłatne warsztaty

Fundacja Nowe Pokolenie w hołdzie Janowi Pawłowi II oraz Dom Edukacyjno-Kulturalny REGNUM w styczniu pragną zaprosić mieszkańców Bydgoszczy na bezpłatne warsztaty. Oferta styczniowa jest bardzo różnorodna. W ramach bezpłatnych zajęć oferujemy zajęcia sportowe, językowe, twórcze, warsztaty dla dzieci,… »

Wiktoria Raczyńska,

W Myślęcinku rusza lodowisko

Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek Sp. z o.o. serdecznie zaprasza w imieniu firmy obsługującej lodowisko na jego otwarcie dzisiaj, tj. 29 grudnia 2014, o godzinie 15. Dziś obowiązują ceny promocyjne! Każdy wchodzi na taflę za 4 zł.… »

Wiktoria Raczyńska,

… i pokaż swój talent

Wystartował konkurs „Pokaż Swój Talent”, w którym do wygrania jest 1000 złotych. Reguły są bardzo proste: – wystarczy nagrać 3-minutowy filmik z prezentacją swoich umiejętności – wysłać go na adres biuro@fundacjarumak.pl – większe pliki można przesyłać za pomocą… »

Wiktoria Raczyńska,

Jak pojedziemy w święta i Nowy Rok?

Od 24 grudnia do 5 stycznia przyszłego roku tramwaje i autobusy linii 1, 4, 5, 7, 8, 51, 52, 53, 54, 59, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 83, 84, 91 i 92 będą kursowały według wakacyjnych… »

Tomasz Welcz,

Wyjątkowość naszego umysłu

Czy rodzimy się z ukształtowaną osobowością? Co potrafi nasz umysł? Czy Freud był pomylony? O tym już na IV Forum Wyjątkowości, na które zapraszają jutro o godz. 17 Fundacja Edukacyjna Rozmaici i ECD Consilis. Podczas spotkania będziemy mieli… »

Tomasz Welcz,

Rumaki wystartowały

Ruszyła trzecia edycja konkursu Rumaki, organizowanego przez Grupę Kapitałową Immobile SA oraz fundację Rumak. Także i tym razem szukać będzie najzdolniejszych młodych mieszkańców naszego regionu. W trzech kategoriach „kultura”, „nauka” oraz „sport” wygrać można po 10 tysięcy złotych. Na… »

Wiktoria Raczyńska,

Na najpiękniejszy wieniec adwentowy

Konkurs na najpiękniejszy wieniec adwentowy rozstrzygnięty. Wybór nie był oczywisty, ale specjaliści z Fundacji „Wiatrak”, czyli Aleksandra Banach, Magdalena Mrozińska oraz Varduhi Adunts z Armenii, wyłonili zwycięzców. Na konkurs wpłynęły 69 prace. Przedział wiekowy obejmował głównie osoby w… »

Wiktoria Raczyńska,

Nie dojedziemy tramwajem do Łęgnowa

Podczas dwóch weekendów 22-23 i 29-30 listopada w związki z koniecznością naprawy uszkodzonej nawierzchni przejazdu tramwajowego przy skrzyżowaniu ul. Toruńskiej i Filmowej wstrzymany zostanie ruch tramwajów na odcinku Toruńska, Perłowa – Łęgnowo. Tramwaje linii nr 6 z kierunku… »

Tomasz Welcz,

Lufthansą z Bydgoszczy do Frankfurtu

Od marca przyszłego roku uruchomione zostanie lotnicze połączenie pomiędzy Bydgoszczą a Frankfurtem nad Menem. Wczoraj podczas konferencji w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu ogłosili to przedstawiciele niemieckiej Lufthansy. Nowoczesny embraer 90 ze stu miejscami na pokładzie (w klasach biznes… »

Tomasz Welcz,

Dombrowicz wciąż nieoficjalnie

Awaria systemu informatycznego Państwowej Komisji Wyborczej sprawiła, że nadal nie ma oficjalnych wyników wyborów samorządowych. Według nieoficjalnych wyników podanych przez PKW, wybory prezydenckie w Bydgoszczy wygrał Rafał Bruski (37,06 proc. głosów). Kto będzie jego przeciwnikiem w drugiej turze?… »

Tomasz Welcz,

Zobacz prace swoich dzieci na wystawie w Operze Nova

Dzieci, które wybiorą się wraz ze swoimi rodzicami do Opery Nova na balet Sergiusza Prokofiewa „Kopciuszek” 5, 6 i 7 grudnia, będą również miały niebywałą okazję do udziału w konkursie i wystawieniu swoich prac plastycznych w foyer opery.… »

Wiktoria Raczyńska,

Bal Wszystkich Świętych w Wiatraku

Chciałbyś latać i dotknąć chmur? Ten bal gwarantuje bliski kontakt z niebem! A to wszystko dzięki temu, że wszyscy możemy stać się świętymi. Fundacja „Wiatrak” zaprasza rodziców z dziećmi na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się 16 listopada… »

Wiktoria Raczyńska,