Zwróć uwagę

Sprawdź co się dzieje z twoim wnioskiem

Urząd Miasta Bydgoszczy uruchomił wyszukiwarkę wniosków w Programie Rodzina 500+ i Dobry Start. Dzięki niej każdy mieszkaniec może sprawdzić na jakim etapie jest jego wniosek o świadczenie. Wyszukiwarka wniosków o świadczenia wychowawcze Rodzina 500 + i Dobry Start… »

Magdalena Jabłońska,
Reklama

Pokój zagadek w bibliotece

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza do Pokoju Zagadek. W lipcu i sierpniu uruchamia biblioteczny pokój zagadek „Stwór Nieczytek”. Zagadki, łamigłówki, zabawy, klucze otwierające sekretne skrzynki czekają na wszystkich chętnych. Zaprasza we wtorki i czwartki w… »

Magdalena Jabłońska,

Enea Bydgoszcz Triathlon – będą ograniczenia w ruchu

W pierwszy weekend lipca, 6-7 lipca, w Bydgoszczy odbędzie się Enea Bydgoszcz Triathlon – największa impreza triatlonowa w Polsce i jedna z największych w Europie. W związku z tym, że zawody odbędą się w samym centrum miasta (z… »

Magdalena Jabłońska,

Komunikacja w czasie Steru na Bydgoszcz

Podczas „Steru na Bydgoszcz” wzmocniona zostanie obsługa autobusowych linii nocnych. Dłużej kursować będzie też linia tramwajowa nr 10 (Las Gdański-Fordon). W nocy z 22 na 23 czerwca częściej kursować będą: · Linia nr 31N – na odcinku Dworzec… »

Magdalena Jabłońska,

Dyskusyjne Kluby Książki w czerwcu

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza na spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego we współpracy z Instytutem Książki: 24 czerwca, o godzinie 18.00, w Filii nr 24 przy ul. Pielęgniarskiej… »

Magdalena Jabłońska,

Święto Wolnych Książek już 12 czerwca

Fundacja Bookcrossing Polska zaprasza na Święto Wolnych Książek. PROGRAM OBCHODÓW: 1. Zaczytany tramwaj – literatura wita wsiadających, tramwaj nr 1 – trasa Wilczak – Las Gdański. W godzinach 10.30 – 13.30 wiersze dziecięcych klasyków czytać będą pasażerom mistrzowie… »

Magdalena Jabłońska,

Zapisz dziecko na półkolonie

Miasto Bydgoszcz organizuje letni wypoczynek dla uczniów szkół podstawowych w ramach programu „Bydgoskie Półkolonie 2019”. Na turnusy zaprasza od 24 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca. Po raz pierwszy na taką skalę miasto organizuje wypoczynek letni dla uczniów, którzy… »

Magdalena Jabłońska,

Zostań ławnikiem sądowym

Rada Miasta Bydgoszczy, na podstawie art. 160 Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sadów powszechnych (Dz. U. z 2019, poz. 52) wybierze ławników do Sądu Okręgowego w Bydgoszczy i Sądu Rejonowego w Bydgoszczy na… »

Magdalena Jabłońska,

Marsz dla życia i rodziny

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca, ulicami Bydgoszczy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Tego dnia odbędą się Marsze dla Życia i Rodziny w 150 miejscowościach w Polsce. Bydgoski marsz przejdzie ulicami naszego miasta po raz ósmy. Przed… »

Magdalena Jabłońska,

#WelcomeToFlorida!

Ambasada USA w Warszawie i Polskie Linie Lotnicze LOT kolejny raz łączą siły. Z okazji uruchomienia przez LOT już od 1 czerwca bezpośredniego połączenia z Warszawy do Miami przygotowali wspólnie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Zwycięzca lub zwyciężczyni konkursu… »

Magdalena Jabłońska,

Wyobraźnia łączy – konwent fantastyki „Elektronikon”

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Elektronicznych i zaprzyjaźniona młodzież podjęła się w tym roku trudnego zadania – organizuje całodniowy konwent fantastyki „Elektronikon”, który odbędzie się już 8 czerwca. Konwent to pewnego rodzaju festiwal – zjazd fanów fantastyki, gier fabularnych,… »

Magdalena Jabłońska,

Smaki zup kuchni regionalnej, polskiej i różnych narodów

Technikum Gastronomiczne nr 1 i Branżowa Szkoła Gastronomiczna pierwszego stopnia nr 8 zaprasza na piątą edycję konkursu kulinarnego dla klas pierwszych pt. „Smaki zup kuchni regionalnej, polskiej i różnych narodów” gotowanych na żywo w żeliwnych kociołkach z szefami… »

Magdalena Jabłońska,

Zrób coś dobrego i sam też na tym skorzystaj

Pobiegnij w charytatywnym Biegu Po Horyzont (1 czerwca), z którego środki zostaną przeznaczone na wakacje dla podopiecznych Fundacji Horyzont i wygrywaj, m.in., sesję plenerową o wartości 300 zł, architekturę brwi dla ciebie lub bliskiej tobie kobiety, czy proces coachingowy.… »

Magdalena Jabłońska,

Marsze – czasowe zamknięcia ruchu

W związku z organizowanymi na terenie miasta zgromadzeniami publicznymi w dniu 11 maja 2019 roku (sobota) w godzinach 13.00 – 17.00, będą czasowe zamknięcia ruchu samochodowego i tramwajowego w rejonie Śródmieścia. Więcej informacji tutaj.

Magdalena Jabłońska,

Startują zapisy na warsztaty artystyczne i Festiwal Radosnych Serc

Uważasz, że masz talent? Marzysz by tańczyć, śpiewać, malować, realizować się aktorsko? Chcesz spełnić swoje marzenia i wystąpić przed szeroką publicznością? X Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne „Radosne Serca” organizowane przez Fundację „Nowe Pokolenie” pomogą ci je spełnić. Do udziału… »

Magdalena Jabłońska,