Zwróć uwagę

Spotkanie z przedsiębiorcami w Bydgoszczy

4 października w Bydgoszczy o godzinie 11.00 o ułatwieniach w prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce będą rozmawiać przedstawiciele administracji państwowej z lokalnymi przedsiębiorcami i urzędnikami. Udział w konferencji zapowiedzieli: Barbara Loba – wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych, Wioletta Urbańska… »

Magdalena Jabłońska,

Daukszewicz odwołany

Agencja Artystyczna Monolit z przykrością informuje, iż zaplanowany na 30 września 2018 roku, na godzinę 17.00 występ Krzysztofa Daukszewicza w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy z przyczyn niezależnych od artysty i organizatora zostaje odwołany. Bilety można zwracać w miejscach… »

Magdalena Jabłońska,
Reklama

Można już odbierać Wyprawki Czytelnicze

Po wielkich sukcesach projektu bookstartowego na oddziałach położniczych w całej Polsce Instytut Książki rozpoczyna nową odsłonę ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Wyjątkowe Wyprawki Czytelnicze otrzymają nie tylko rodzice nowo narodzonych dzieci w szpitalach, ale także trzylatki,… »

Magdalena Jabłońska,

Wyprzedaż garażowa

Rada Osiedla Miedzyń-Prądy i Miedzyń i Prądy Bydgoszcz zaprasza już 22 września ponownie na boisko baseballowe przy ulicy Krokusowej w godzinach 10.00 – 13.00 na wyprzedaż garażową. Jest to impreza kierowana do wszystkich, którzy w swoich garażach, piwnicach… »

Magdalena Jabłońska,

Opera Nova zaprasza

Dyrekcja Opery Nova uprzejmie zaprasza w poniedziałek, 24 września, o godzinie 13.00, do sali kameralnej im. prof. Krysiewiczowej na otwarte dla mediów i publiczności spotkanie poświęcone bieżącym wydarzeniom i planom artystycznym sezonu 2018/2019. W konferencji weźmie udział także solista Opery… »

Magdalena Jabłońska,

Wojownicy poszukiwani

Bractwo Wojowników KRUKI rozpoczyna jesienny nabór do drużyny wojów wczesnośredniowiecznych. Bractwo zajmuje się odtwarzaniem historii Słowian i Wikingów z X wieku. Jeśli lubisz epokę wikingów, dołącz do zespołu. Masz szansę na wspólną przygodę, treningi, podczas których będziesz mógł nauczyć… »

Magdalena Jabłońska,

Zostań wolontariuszem Camerimage 2018

Chcesz współorganizować jeden z najważniejszych, międzynarodowych festiwali w Polsce, podczas którego masz szansę zobaczyć najlepsze filmy jeszcze przed ich premierą i podszlifować angielski, gawędząc z gwiazdami światowego kina? Chcesz zdobywać nowe znajomości i doświadczenia, które mogą zaprocentować w… »

Magdalena Jabłońska,

Honorowa zbiórka krwi

Urząd Miasta Bydgoszczy i Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zaprasza wszystkich chętnych do udziału w honorowej zbiórce krwi, która odbędzie się 19 września (środa) od godziny 9.00 do 13.00 w sali im. Łochowskiego przy ul. Jezuickiej 2. Oddając… »

Magdalena Jabłońska,

Zamczysko przejezdna od soboty

Od soboty (15 września) przejezdna będzie ulica Zamczysko. Ważna trasa łącząca Fordon z Myślęcinkiem zyskała nową nawierzchnię, pobocza. Prace wraz z remontem ul. Żmudzkiej pochłonęły 5 mln zł. Rusza też nowa linia nr 98 kursująca z Fordonu przez… »

Magdalena Jabłońska,

Konkurs na imię maskotki

W związku z przyszłorocznymi Drużynowymi Mistrzostwami Europy w lekkiej atletyce, które między 9, a 11 sierpnia odbędą się w Bydgoszczy Lokalny Komitet Organizacyjny chciałby zaprosić bydgoszczan i nie tylko do udziału w konkursie na imię dla maskotki promującej… »

Magdalena Jabłońska,

Sobota na Planecie Marzeń

Dzień Marzyciela (8 września) to doskonała okazja, by spełnić marzenia dzieci zmagających się z chorobami nowotworowymi. Fundacja Urtica Dzieciom, organizator kampanii #PlanetaMarzeń zachęca, by podzielić się swoim marzeniem tutaj, a tym samym umożliwić najmłodszym bezpłatny udział w turnusach… »

Magdalena Jabłońska,

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów zaprasza na warsztaty

Jesteś animatorem, instruktorem, pedagogiem, wychowawcą, studentem? Pracujesz z grupą? Masz kontakt z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi lub osobami starszymi? Tak? Doskonale! Zapraszamy na warsztaty Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów Zabawy Klanza koło w Bydgoszczy. Warsztaty Klanzy to nie tylko… »

Magdalena Jabłońska,

Dyskusyjne Kluby Książki we wrześniu

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza na spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki. 12 września br. o godzinie 18.00 w Bibliotece Głównej WiMBP w Bydgoszczy (Stary Rynek 22, sala wykładowa) odbędzie się spotkanie z Andrzejem Franaszkiem – literaturoznawcą,… »

Magdalena Jabłońska,

Poszukiwany/poszukiwana

Teatr Polski w Bydgoszczy poszukuje osób dyspozycyjnych, odpowiedzialnych, gotowych na nowe wyzwania do współpracy przy tegorocznej edycji Festiwalu Prapremier 2018, który odbędzie się w dniach 5-14 października 2018. Wolontariuszy teatr zaprosi również do pomocy w tygodniu poprzedzającym festiwal.… »

Magdalena Jabłońska,

Rekrutacja do Archers Juniors

Czas na lekcję futbolu amerykańskiego w składzie brązowych medalistów Mistrzostw Polski Juniorów 2018. Archers Bydgoszcz gorąco zaprasza chętnych z roczników 2002 i młodszych do dołączenia do drużyny. Tam każdy znajdzie dla siebie miejsce. Zarówno wysoki jak i niski,… »

Magdalena Jabłońska,

Zmiany na linii numer 64 od 1 września

Mając na uwadze oczekiwania przedstawione przez Radę Osiedla Bielawy ZDMiKP opracował nowy przebieg linii autobusowej nr 64 od przystanku Markwarta/3 Maja do przystanku Skłodowskiej-Curie/Gajowa. Linia pojedzie zmienioną trasą – od przystanku Markwarta/3 Maja w kierunku pętli Przemysłowa, ulicą… »

Magdalena Jabłońska,