Zwróć uwagę

Piknik z Gwiazdą

Rada Osiedla Miedzyń-Prądy 17 czerwca (niedziela) zaprasza na Piknik z Gwiazdą. Piknik odbędzie się na stadionie Gwiazdy. Rozpocznie się o godzinie 14.00, a zakończy około 22.00. Będą, m.in., pokazy ogniowe Straży Pożarnej, pokazy Street Workout Bydgoszcz, kiermasz różności,… »

Wiktoria Raczyńska,

Piknik z okazji Dnia Ojca

„Bezpieczny ojciec. Bezpieczne rodzinne wakacje” – tak jest zatytułowany czerwcowy piknik z okazji Dnia Ojca, który organizuje Fundacja „Wiatrak” razem z WOPR Bydgoszcz, bydgoską strażą pożarną oraz policją. Piknik odbędzie się w niedzielę, 17 czerwca, w godzinach 15.00-18.00… »

Wiktoria Raczyńska,
Reklama

Awaria systemów w całym kraju

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że dziś od godzin porannych niedostępne są serwisy obywatel.gov.pl, pz.gov.pl, cepik.gov.pl, epuap.gov.pl. Niedostępny jest także system CEPiK. Według informacji publikowanych przez ministerstwo awaria jest poważna. Przewiduje się także, że naprawa może być długotrwała. materiały nadesłane:… »

Wiktoria Raczyńska,

Kongres „Ku Trzeźwości Narodu”

Fundacja „Światło-Życie” ośrodek w Bydgoszczy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizują „Kujawsko-Pomorski Kongres „Ku Trzeźwości Narodu”, którego I edycja odbędzie się 14 czerwca 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ul. Plac Teatralny 2 w Toruniu. Spotkanie rozpocznie… »

Wiktoria Raczyńska,

Bydgoski Klub Frondy zaprasza na Opowieści z Krypty

Bydgoski Klub Frondy zaprasza na spotkanie z Robertem Grochowskim, archeologiem. Spotkanie pt.: „Opowieści z krypty, czyli co odkryto w podziemiach Katedry Bydgoskiej” odbędzie się 11 czerwca 2018 roku o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Fundacji Wiatrak, ul. Bołtucia… »

Wiktoria Raczyńska,

Dyskusyjne Kluby Książki w czerwcu

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza na spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego we współpracy z Instytutem Książki. 11 czerwca br. o godzinie 16.15 w Filii nr 25 przy ul.… »

Wiktoria Raczyńska,

Muzyka dla każdego w Wiatraku

Fundacja Wiatrak zaprasza na koncert w wykonaniu utalentowanych uczniów Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. Koncert pt. „Muzyka dla każdego” odbędzie się w sobotę (9 czerwca) o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana… »

Wiktoria Raczyńska,

VII spotkanie Forum Dziedzictwa Sztuki Inżynieryjnej

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy wraz ze Stowarzyszeniem Muzeów Sztuki Inżynieryjnej, przy wsparciu Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów organizuje VII spotkanie Forum Dziedzictwa Sztuki Inżynieryjnej pt. „Zarządzanie szlakami dziedzictwa technicznego – problemy i wyzwania”. Spotkanie… »

Wiktoria Raczyńska,

VII Bydgoski Marsz dla Życia i Rodziny

10 czerwca 2018 r. ulicami Bydgoszczy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Jak co roku będzie radośnie i kolorowo. Marsz zakończy się piknikiem rodzinnym oraz Festiwalem Nowe Spojrzenie na placu przy Bazylice św. Wincentego à Paulo. Bydgoski Marsz… »

Wiktoria Raczyńska,

Koncert Terry Bozzio przełożony!

Koncert Terry Bozzio, który w ramach Drums Fusion miał się odbyć dzisiaj, tj. w piątek, o godzinie 21.30, na Wyspie Młyńskiej został przełożony na sobotę na godzinę 18.00. Koncert odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury przy Marcinkowskiego 12.… »

Wiktoria Raczyńska,

Bezpłatne zajęcia w Regnum

Lato na dobre zagościło w mieście. Coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Lada dzień uczniowie skończą rok szkolny i wyruszą na wakacje. Ale jeszcze przed wakacjami Regnum zaprasza na bezpłatne zajęcia. Maluszki ich Rodziców zaprasza na zajęcia:… »

Wiktoria Raczyńska,

Kurtyny wodne ochłodą w upalne dni

W związku z zapowiadaną przez meteorologów falą upałów, już od dziś (wtorek, 29 maja) na Starym Rynku mieszkańcy będą mogli ochłodzić się przy kurtynie wodnej. Kolejne kurtyny pojawią się w mieście jutro. Kurtyny działać będą w trzech miejscach:… »

Wiktoria Raczyńska,

Drums Fusion – utrudnienia w ruchu samochodów

2 czerwca (sobota) od godziny 04.00 do 24.00, w związku z organizacją koncertu Apocalyptica na Wyspie Młyńskiej będzie zablokowana dla ruchu samochodowego ul. Mennica na odcinku od ul. Focha do ul. Przyrzecze.

Wiktoria Raczyńska,

„Radosne Serca” już wkrótce w Bydgoszczy

Fundacja Nowe Pokolenie zaprasza do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc, która odbędzie się w dniach 5-6 lipca 2018 roku. To cykliczne, interdyscyplinarne wydarzenie artystyczno-kulturalne skierowane jest do wychowanków wszystkich typów placówek opiekuńczo-wychowawczych w wieku 6-18… »

Wiktoria Raczyńska,

Kulinarny piknik dla dzieci i młodzieży

Jutro (poniedziałek) na terenie dziedzińca Zespołu Szkół Gastronomicznych odbędzie się kolejna już edycja szkolnego konkursu kulinarnego dla klas I technikum i zasadniczej szkoły zawodowej „Smaki zup kuchni regionalnej, polskiej i różnych narodów”. Młodzież szkoły z szefami kuchni bydgoskich… »

Wiktoria Raczyńska,

Ekstra komunikacja na Noc Muzeów

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, aby ułatwić podróżowanie pomiędzy muzeami uruchomi 19 maja specjalne połączenia. Podobnie, jak w poprzednich latach do obsługi linii specjalnych skierowane zostaną pojazdy historyczne. W godzinach między 16.30 a 1.00 uruchomione zostaną następujące… »

Marek Tomaszewski,