Sport i rekreacja

Pierwsza wakacyjna środa w zoo

W środę, 4 lipca, Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” zaprasza na pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Wakacyjne środy w zoo”. W programie, m.in., gry, zabawy i spotkanie z tajemniczym gościem. Zajęcia odbędą się w godzinach 11.00-12.30, a… »

Wiktoria Raczyńska,

Nowości na Enea Bydgoszcz Triathlon 2018

Już po raz 4 w Bydgoszczy w najbliższy weekend odbędzie się Enea Bydgoszcz Triathlon i po raz drugi Enea Bieg Nocny. Do nowości należy wprowadzenie dystansu ½ oraz zmiana trasy rowerowej. Z ciekawostek na pewno wyróżnia się wprowadzenie… »

Wiktoria Raczyńska,
Reklama

Będą grali w szczytnym celu

Jak co roku przed wakacjami naprzeciwko siebie staną dwie drużyny – dziennikarze i samorządowcy. Zmierzą się na piłkarskim boisku na rzecz podopiecznych z placówek opiekuńczo-wychowawczych z Metropolii Bydgoszcz. Już od trzech lat miasto Bydgoszcz organizuje Wielki Bydgoski Mecz… »

Wiktoria Raczyńska,

Rodzinna niedziela w Parku Rozrywki

Leśny Park Kultury i Wypoczynku zaprasza na kolejną odsłonę cyklu rodzinnych niedziel w Parku Rozrywki. Tym razem do zabawy zaprosi Jurek Paterski i Szkoła Tańca Echo Art. Wakacje rozpoczęły się na dobre, więc specjalnie dla dzieci Park Rozrywki… »

Wiktoria Raczyńska,

510 rowerowych stojaków

Ogłoszony został przetarg na ustawienie ponad 500 rowerowych stojaków. To finał ubiegłorocznej akcji, w której to bydgoszczanie sami wskazali najlepsze lokalizacje na rowerowe parkingi. Ich montaż rozpocznie się jesienią. W trakcie ubiegłorocznych konsultacji bydgoszczanie wskazali miejsca, gdzie mogłoby… »

Wiktoria Raczyńska,

Nowoczesne boisko dla Gwiazdy

Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się budowa nowoczesnego, pełnowymiarowego i całorocznego boiska do piłki nożnej. 11 czerwca została podpisana umowa na budowę boiska. Wartość inwestycji to ponad 3 mln zł. Baza sportowa Gwiazdy, na którą dzisiaj składają się:… »

Wiktoria Raczyńska,

Olimpijskie rozgrywki uczniów z niepełnosprawnościami

Międzyszkolne rywalizacje w licznych konkurencjach sportowych i spotkanie z wyjątkowym gościem. We wtorek, 12 czerwca, rozegra się kolejna edycja „Słonecznej Olimpiady”, organizowanej przez Zespół Szkół nr 29 oraz Bydgoską Izbę Adwokacką. W tym roku wydarzenie będzie miało zasięg… »

Wiktoria Raczyńska,

Terenowa Masakra w ten weekend w Myślęcinku

Terenowa Masakra znowu zawładnie Myślęcinkiem. W najbliższy weekend podczas dwóch dni zmagań wszyscy chętni zmierzą się na dystansach 5 i 10 km najeżonych przeszkodami. Terenowa Masakra to święto prawdziwych twardzieli i bardzo widowiskowe zawody. Do pokonania są dwie… »

Wiktoria Raczyńska,

O żabach w zoo i botaniku

W najbliższą niedzielę, 10 czerwca, żaby i ich świat dzieci poznawać będą aż w dwóch miejscach Myślęcinka: w zoo i Ogrodzie Botanicznym. Przed dziećmi spotkanie wyjątkowe, bo siły w pokazywaniu świata żab połączyły zoo i ogród botaniczny. W… »

Wiktoria Raczyńska,

Szczegółowy program Otwieracza 2018

Dżem i Ewelina Lisowska to tegoroczne gwiazdy Otwieracza, który odbędzie się na Różopolu w niedzielę 17 czerwca. Tradycyjne powitanie lata w Myślęcinku to od lat połączenie dobrej muzyki, zabawy, sportu i relaksu. Na scenie od godziny 14 przewidzianych… »

Wiktoria Raczyńska,

Tyczka dostała największe brawa

Frekwencja na 18. Bydgoskim Festiwalu Lekkoatletycznym i tym razem nie była powalająca, ale największa na tych zawodach od dawna – dzieci szalały z autografami przy „tyczce”. Największe brawa dostali Paweł Wojciechowski (5.75) i Piotr Lisek (5.85). Piotr Lisek wygrał w… »

Wiktoria Raczyńska,

Darmowy fitness co sobotę na Różopolu

Na Różopolu będzie można co sobotę do końca wakacji ćwiczyć z instruktorem za darmo. Pierwsze spotkanie już 2 czerwca. Fitness rozpoczynać się będzie o godzinie 10.00. Od 2 czerwca do końca wakacji wszyscy miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu… »

Wiktoria Raczyńska,

Za darmo komunikacją miejską z biletem na Bydgoszcz Cup

Już 29 maja odbędzie się XVIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny „Bydgoszcz Cup”. Na Stadionie Miejskim im. Zdzisława Krzyszkowiaka lekkoatleci rywalizować będą w trzynastu konkurencjach. Wielkie święto lekkiej atletyki rozpocznie się w Bydgoszczy 29 maja. Na Stadionie Zawiszy sportowcy rywalizować… »

Wiktoria Raczyńska,

Dzień Bociana w zoo

W czwartek, 31 maja, Myślęcinek zaprasza do zoo. Każdy, kto przyjdzie w godzinach od 10.30 do 15.00, może wziąć udział w zabawie „Bociany i ich świat”. Wystarczy odebrać kartę zadań w punkcie ulokowanym za wyjściem z pawilonu Akwarium… »

Wiktoria Raczyńska,

„Fordoński Team“ i „FC Zbieranina“ mają szansę na wyjazd do Brazylii

W niedzielę, 27 maja, odbył się w Bydgoszczy dziewiąty przystanek eliminacyjny, trzeciej edycji turnieju Neymar Jr’s Five. Na boisku znajdującym się przy ulicy Piwnika Ponurego stawiło się 19 drużyn. Zwyciężyła ekipa Fordoński Team, która w ostatnim meczu zmierzyła… »

Wiktoria Raczyńska,

Masz szansę na wyjazd do Brazylii

Zaskocz kumpli i zgłoś drużynę. Jeszcze są miejsca. W najbliższą niedzielę (27 maja) turniej Neymar Jr’s Five po dwuletniej przerwie odwiedzi Bydgoszcz. Na boiskach zmierzą się pięcioosobowe drużyny, rządzić będą nietypowe zasady, a najlepsze ekipy awansują do ogólnopolskiego… »

Wiktoria Raczyńska,