Sport i rekreacja

Zumba, Pilates, Turniej Rycerski…

W najbliższy weekend w Myślęcinku: Sobota godzina 9.00 darmowa Zumba na Różopolu Co tydzień do końca sierpnia o godzinie 9.00 na Różopole zaprasza trenerka Joanna Olszewska. Porwie wszystkich chętnych do STRONG by Zumba oraz Zumba Fitness (18.08 – Strong by… »

Magdalena Jabłońska,

W zoo o niejadowitych wężach

Przedostatnia wakacyjna środa w zoo to spotkanie z niejadowitymi wężami. Początek o godzinie 11.00. A w Parku Rozrywki w niedzielę szalone gry i zabawy ruchowe, dużo muzyki i konkursy z nagrodami. „Świat NIEjadowitych węży” to tytuł najbliższego spotkania… »

Magdalena Jabłońska,
Reklama

Teatr Bajeczny w Myślęcinku

W niedzielne popołudnie (5 sierpnia) w Parku Rozrywki dzieci nie będą się nudzić – obejrzą spektakl Teatru Bajecznego, zatańczą zumbę i wezmą udział w zajęciach kreatywnych. Tego samego dnia poznawać będą, w dwóch miejscach Myślęcinka, w zoo i… »

Magdalena Jabłońska,

Bieżnia w komplecie z boiskiem

Po wybudowaniu nowoczesnego boiska oraz przebudowie podwórka szkoła na Wzgórzu Wolności zyska również nowoczesną bieżnię oraz tor przeszkód. We wtorek (31 lipca) podpisana została umowa z wykonawcą prac. W ubiegłym roku przy szkole oddano do użytku nowoczesne boisko… »

Magdalena Jabłońska,

Wielki speedway dla Tomasza Golloba

Już 7 października (niedziela) na stadionie bydgoskiej Polonii pojawi się plejada najlepszych żużlowców w kraju. A to wszystko w szczytnym celu – aby uhonorować pracę zawodową oraz zebrać fundusze na dalszą rehabilitację Tomasza Golloba. – To miał być… »

Wiktoria Raczyńska,

Zabawa na strzelnicy w Parku Rozrywki

Zabawy ze Złotym Smoczkiem i strzelnica pozwalająca dzieciom wcielić się w rolę żołnierza – niedzielne popołudnie w Parku Rozrywki w Myślęcinku będzie pełne atrakcji. W najbliższą niedzielę (29 lipca) tuż za bramą wejściową do Zaginionego Świata w godzinach… »

Magdalena Jabłońska,

O owadach pożytecznych w zoo i botaniku

Myślęcińskie zoo i Ogród Botaniczny łączą siły, by zaprosić wszystkich do świata owadów pożytecznych. Spotkanie we wtorek 31 lipca. Trwają zapisy. Myślęcinek to miejsce, gdzie można odkrywać różnorodność świata przyrody. Przed wami trzecia edycja plenerowego spotkania, które współtworzą… »

Magdalena Jabłońska,

Wakacyjna środa w zoo

W najbliższą wakacyjną środę w zoo w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” (25 lipca) będzie można wsłuchać się w dźwięki płazów i gadów. Edukacyjne spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 w specjalnie przygotowanej strefie w dziale ptaków,… »

Magdalena Jabłońska,

XIII SuperFinał w Bydgoszczy nie odbędzie się!

Z powodu intensywnych opadów deszczu na przestrzeni ostatnich dni w Bydgoszczy, w porozumieniu z zarządem obiektu sportowego oraz klubami Warsaw Eagles i Kozły Poznań, XIII SuperFinał nie odbędzie się na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy. – Bardzo… »

Magdalena Jabłońska,

Pokaz sztuk walki i bajkoczytanie w Parku Rozrywki

Wakacyjne niedzielne popołudnia w Parku Rozrywki cieszą się coraz większą popularnością, więc park nie zwalnia tempa. Od godziny 15.00 centrum Elite Bydgoszcz zaprosi do świata sztuk walki dla dzieci. Będzie można przekonać się, jak maluchy poradzą sobie z… »

Magdalena Jabłońska,

Wielkie święto futbolu amerykańskiego na Zawiszy

W sobotę, 21 lipca, na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy drużyny Warsaw Eagles i Kozłów Poznań zagrają o pierwsze oficjalne mistrzostwo Polski w XIII SuperFinale futbolu amerykańskiego. Wydarzenie to poprzedzi wielki piknik sportowo-kulturalny oraz występ gwiazd muzycznych… »

Wiktoria Raczyńska,

Pippi w Parku Rozrywki

W najbliższą niedzielę, 15 lipca, w Parku Rozrywki gościć będzie Pippi. Początek rodzinnego spotkania z grupą Funimki o godzinie 15.00. Pippi podróżuje po całym świecie ze swoją małpką i walizką pod pachą. W niedzielę odwiedzi także dzieci w… »

Magdalena Jabłońska,

To już 40 lat!

W tym roku bydgoski Ogród Zoologiczny świętuje 40-lecie istnienia. Urodziny będą trwały prawie dwa tygodnie, a w programie, między innymi, festyn i zwiedzanie o świcie. Decyzję o budowie zoo w Bydgoszczy podjęto w 1975 roku. Założenie było takie,… »

Magdalena Jabłońska,

Weekendowe atrakcje Myślęcinka

W najbliższą niedzielę, 8 lipca, dzieci poznawać będą w dwóch miejscach Myślęcinka – w zoo i Ogrodzie Botanicznym – życie salamandry plamistej i krajowych gatunków traszek. Tymczasem w Parku Rozrywki królować będą teatr i taniec. Siły w pokazywaniu… »

Magdalena Jabłońska,

Pierwsza wakacyjna środa w zoo

W środę, 4 lipca, Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” zaprasza na pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Wakacyjne środy w zoo”. W programie, m.in., gry, zabawy i spotkanie z tajemniczym gościem. Zajęcia odbędą się w godzinach 11.00-12.30, a… »

Wiktoria Raczyńska,

Nowości na Enea Bydgoszcz Triathlon 2018

Już po raz 4 w Bydgoszczy w najbliższy weekend odbędzie się Enea Bydgoszcz Triathlon i po raz drugi Enea Bieg Nocny. Do nowości należy wprowadzenie dystansu ½ oraz zmiana trasy rowerowej. Z ciekawostek na pewno wyróżnia się wprowadzenie… »

Wiktoria Raczyńska,