Sport i rekreacja

Narty i snowboard inaczej? Witamy w Laax

Wyruszamy z Bydgoszczy. Przed nami 1250 km.do Gryzonii – największego kantonu Szwajcarii, gdzie dominują majestatyczne Alpy. Tu znajdują się najsłynniejsze ośrodki sportów zimowych – znane od zawsze Davos, Klosters, Sankt Moritz i od niedawna Laax. Podróż, oprócz 250… »

Alicja Buczak,

Co nas czeka w lekkiej atletyce w tym roku?

Z Krzysztofem Wolsztyńskim, prezesem Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki, rozmawiamy o najważniejszych imprezach w 2014 roku. Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki przyzwyczaił nas do imprez międzynarodowych. Możemy liczyć na kolejne? Nadchodzący rok nie przyniesie tak znaczących imprez jak ubiegłoroczne mistrzostwa… »

Wiktoria Raczyńska,
Reklama

Siatkarski wrzesień w Bydgoszczy

Niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w tym roku, rozgrywanych w Polsce, będą mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn. Uczestników siatkarskiego mundialu gościć będzie także Bydgoszcz. Turniej odbędzie się 3-21 września. Oprócz naszego miasta, mistrzostwa rozgrywane będą w Katowicach,… »

Tomasz Welcz,

Biedroneczki i zawodnik sumo

Brzoza jako pierwsza w sylwestra dała przykład, jak należy go świętować! Zabawa na całego zaczęła się tam już przed 11.00, podczas VII Biegu Sylwestrowego. Najpierw wokół boiska przy gimnazjum odbył się bieg przebierańców. Nagroda – oczywiście szampan. Na… »

Wiktoria Raczyńska,

Mistrz Polski za mocny dla Transferu

Siatkarze Asseco Resovii gładko uporali się z bydgoskim Transferem 3:0 w setach 25:23, 25:19 i 25:20. W zasadzie tylko w I secie bydgoska ekipa stawiła opór rzeszowianom. W pozostałych przewaga aktualnych mistrzów Polski była dość wyraźna. W hali… »

Tomasz Welcz,