Sport i rekreacja

Hubertus i Terenowa Masakra w Myślęcinku

W sobotę, 22 września, Myślęcinek będzie areną niecodziennego Hubertusa. Sprytny lis ucieknie bowiem dzieciom niepełnosprawnym, które na co dzień doskonalą swoje umiejętności jeździeckie na zajęciach hipoterapii. Natomiast w niedzielę, 23 września, najwytrwalsi zmierzą się w Myślęcinku z Terenową Masakrą.… »

Magdalena Jabłońska,

Delegacja FIFA na Zawiszy

W czwartek przedstawiciele FIFA, w towarzystwie Lokalnego Komitetu Organizacyjnego przy Polskim Związku Piłki Nożnej, wizytowali m.in. stadion przy ulicy Gdańskiej 163 pod kątem przyszłorocznych Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Wizyta przedstawicieli FIFA i PZPN miała na celu,… »

Magdalena Jabłońska,
Reklama

Zbierz żołędzie dla zwierząt

Żołędzie to jesienny przysmak wielu mieszkańców bydgoskiego zoo. Przepadają za nimi dziki, jelenie, daniele i łosie. Dlatego można ofiarować zwierzętom ten rarytas. Do akcji mogą przystąpić zarówno przedszkola i szkoły podstawowe, jak i osoby prywatne. Od 12 września… »

Magdalena Jabłońska,

Bitwa Regionów w niedzielę

W niedzielę, 9 września, Myślęcinek stanie się stolicą folkloru naszego województwa za sprawą Jarmarku Kujawsko-Pomorskiego. Nie zabraknie tańca, muzyki, regionalnych rarytasów i rękodzieła. Jarmark Kujawsko-Pomorski zadomowił się już na dobre w kalendarzu myślęcińskich imprez i patrząc na coroczną… »

Magdalena Jabłońska,

Bydgoska Parada Kajakowa z próbą ustanowienia rekordu Guinnessa

Bydgoska Parada Kajakowa będzie próbą ustanowienia rekordu Guinnessa i jednocześnie rekordu Polski przez uczestników Międzynarodowego Dnia Kajakarza KAYAKMANIA 2018 Bydgoszcz. Parada odbędzie się pod patronatem honorowym Aleksandra Doby. Parada wystartuje z Wyspy Młyńskiej 1 września o godzinie 17.00.… »

Magdalena Jabłońska,

Pożegnanie lata – Babie lato

Festiwal food trucków, ponad 40 stoisk z warsztatami, poradami, akcesoriami dla pań, program rozrywkowy Roberta Rozmusa, a na deser koncert Juli i zespołu Afromental – w Myślęcinku w najbliższą niedzielę (26 sierpnia) Babie lato. Tradycyjne Pożegnanie lata na… »

Magdalena Jabłońska,

Modernizacja Polonii – prace ruszą jesienią

Wkrótce rozpocznie się modernizacja stadionu Polonii. Ogłoszony został przetarg na pierwszą część prac polegającą na rozbiórce budynków kolidujących z planowaną budową trybuny wschodniej – sektor „B”. Po modernizacji stadion ma lepiej odpowiadać potrzebom żużlowców i kibiców. Trybuna będzie… »

Magdalena Jabłońska,

Ostatnie spotkanie niedzielne w Parku Rozrywki

Ostatnie w tym roku rodzinne spotkanie w Parku Rozrywki to dwie godziny zabawy w żółtym kolorze. W Myślęcinku zjawią się Minionki. Minionki to bohaterowie bardzo popularnego filmu animowanego, który podbił serca dzieci i dorosłych na całym świecie. Żółto-niebieskie… »

Magdalena Jabłońska,

Środa w zoo w Myślęcinku

Gry, rozwiązywanie zadań dotyczących małych skrzydlatych mieszkańców lasu, zabawy techniczne – uczestnicy środowego spotkania w zoo nie będą się nudzić. W najbliższą środę (15 sierpnia) w zoo będzie można wziąć udział w spotkaniu „Mali, skrzydlaci mieszkańcy lasu” wspierającym… »

Magdalena Jabłońska,

Zumba, Pilates, Turniej Rycerski…

W najbliższy weekend w Myślęcinku: Sobota godzina 9.00 darmowa Zumba na Różopolu Co tydzień do końca sierpnia o godzinie 9.00 na Różopole zaprasza trenerka Joanna Olszewska. Porwie wszystkich chętnych do STRONG by Zumba oraz Zumba Fitness (18.08 – Strong by… »

Magdalena Jabłońska,

W zoo o niejadowitych wężach

Przedostatnia wakacyjna środa w zoo to spotkanie z niejadowitymi wężami. Początek o godzinie 11.00. A w Parku Rozrywki w niedzielę szalone gry i zabawy ruchowe, dużo muzyki i konkursy z nagrodami. „Świat NIEjadowitych węży” to tytuł najbliższego spotkania… »

Magdalena Jabłońska,

Teatr Bajeczny w Myślęcinku

W niedzielne popołudnie (5 sierpnia) w Parku Rozrywki dzieci nie będą się nudzić – obejrzą spektakl Teatru Bajecznego, zatańczą zumbę i wezmą udział w zajęciach kreatywnych. Tego samego dnia poznawać będą, w dwóch miejscach Myślęcinka, w zoo i… »

Magdalena Jabłońska,

Bieżnia w komplecie z boiskiem

Po wybudowaniu nowoczesnego boiska oraz przebudowie podwórka szkoła na Wzgórzu Wolności zyska również nowoczesną bieżnię oraz tor przeszkód. We wtorek (31 lipca) podpisana została umowa z wykonawcą prac. W ubiegłym roku przy szkole oddano do użytku nowoczesne boisko… »

Magdalena Jabłońska,

Wielki speedway dla Tomasza Golloba

Już 7 października (niedziela) na stadionie bydgoskiej Polonii pojawi się plejada najlepszych żużlowców w kraju. A to wszystko w szczytnym celu – aby uhonorować pracę zawodową oraz zebrać fundusze na dalszą rehabilitację Tomasza Golloba. – To miał być… »

Wiktoria Raczyńska,

Zabawa na strzelnicy w Parku Rozrywki

Zabawy ze Złotym Smoczkiem i strzelnica pozwalająca dzieciom wcielić się w rolę żołnierza – niedzielne popołudnie w Parku Rozrywki w Myślęcinku będzie pełne atrakcji. W najbliższą niedzielę (29 lipca) tuż za bramą wejściową do Zaginionego Świata w godzinach… »

Magdalena Jabłońska,

O owadach pożytecznych w zoo i botaniku

Myślęcińskie zoo i Ogród Botaniczny łączą siły, by zaprosić wszystkich do świata owadów pożytecznych. Spotkanie we wtorek 31 lipca. Trwają zapisy. Myślęcinek to miejsce, gdzie można odkrywać różnorodność świata przyrody. Przed wami trzecia edycja plenerowego spotkania, które współtworzą… »

Magdalena Jabłońska,