Regionalne odkrycia

Tylko dla smakoszy – Pyszne popraw Bździągwą

To nie jest oferta dla żuli i obszczymurków. To jest historia ludzi, którzy ze zwykłego monopolowego chcą zrobić sklep dla prawdziwych amatorów złotego trunku. I patrząc na pasję z jaką dążą do celu, zapewne im się uda. O… »

Wiktoria Raczyńska,

Jak z filozofa zrobić mistrza fryzjerstwa

O tym, jak ważna jest praktyka w zawodzie fryzjera oraz jak można pomagać sobie wzajemnie, aby biznes szedł pełną parą, rozmawiamy z Joanną Zarembą-Wanczurą, mistrzynią świata z Mediolanu, jurorem, stylistką fryzur, uhonorowaną w 2012 roku medalem Komisji Edukacji… »

Wiktoria Raczyńska,
Reklama

Ja ci bluzeczkę, a ty mi spódniczkę

Swap party z języka angielskiego , czyli zamieniada już kolejny raz zawita do Miejskiego Centrum Kultury. Impreza głównie dla kobiet ku rozczarowaniu organizatorki, Katarzyny Fik ze Świata Bab, która z radością widziałaby tu również mężczyzn. Jednak ci, którzy… »

Wiktoria Raczyńska,

Szyje, aż iskry lecą

Są takie zawody, na które zapotrzebowanie będzie zawsze. Jak to jednak zwykle bywa, specjalistów trzeba szukać, jak igły w stogu siana. Mówimy o krawcowych. Takich zakładów jest sporo – przynajmniej jeden na każdym osiedlu, ale o jakości usług… »

Wiktoria Raczyńska,

Żółwie znowu pędzą po planszach

Zainteresowanie grami planszowymi rośnie. Kluby i kawiarnie organizują specjalne wieczory z planszówkami. Dają też możliwość grania w nie przez cały tydzień przy piwie bądź kawie. Gry są też chętnie kupowane i wypożyczane. To wielki powrót tej formy spędzania… »

Joanna Kloska,