Życzenia dla Bydgoszczy z okazji urodzin miasta

Wiktoria Raczyńska
,

19 kwietnia Bydgoszcz obchodzi 672 rocznicę nadania praw miejskich. Z tej okazji Ratusz zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej oryginalne życzenia dla Bydgoszczy.

Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba stworzyć krótki film z urodzinowymi życzeniami dla miasta z okazji 672. Rocznicy Nadania Bydgoszczy Praw Miejskich. Technika i konwencja obrazu jest dowolna, ograniczony jest natomiast czas – długość filmu nie może przekroczyć 30 sekund.

Filmik (jeden film od jednego uczestnika konkursu) należy przesłać na adres media@um.bydgoszcz.pl lub dostarczyć na nośniku elektronicznym do Urzędu Miasta Bydgoszczy (sekretariat Biura Komunikacji Społecznej pok. 306a, ul. Jezuicka 1).

Prace przyjmowane są do 17 kwietnia (e-maile do północy, a w przypadku prac dostarczanych do UMB na nośnikach – do godz. 18.00.)

Zgłoszenie powinno być zatytułowane „konkurs Życzenia dla Bydgoszczy” i zawierać poza filmem: imię i nazwisko uczestnika, a także numer telefonu komórkowego.

Komisja konkursowa spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze jeden zwycięski film oraz dwa wyróżnione. W konkursie zostaną ufundowane nagrody: I miejsce – iPhone, i dwa wyróżnienie (sprzęt elektroniczny o wartości do 500 zł).

Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 26 kwietnia br.

materiały nadesłane: UMB

zdjęcie: dronvisions

Reklama