Zumba, Pilates, Turniej Rycerski…

Magdalena Jabłońska
,

W najbliższy weekend w Myślęcinku:

Sobota

godzina 9.00 darmowa Zumba na Różopolu

Co tydzień do końca sierpnia o godzinie 9.00 na Różopole zaprasza trenerka Joanna Olszewska. Porwie wszystkich chętnych do STRONG by Zumba oraz Zumba Fitness (18.08 – Strong by Zumba, 25.08 – Zumba).

Należy zabrać ze sobą wygodny strój i obuwie, coś do picia.

godzina 10.00 darmowy Pilates na Różopolu

Do końca wakacji wszyscy miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu mogą ćwiczyć na Różopolu pilates, zdrowy kręgosłup i body art extreme. Darmowy trening poprowadzą dla wszystkich zebranych instruktorki Flow Motion Studio. Start zawsze o godzinie 10.00.

Należy zabrać ze sobą matę, wodę, wygodny strój i dobry nastrój. Nie trzeba mieć ze sobą sportowych butów, ćwiczenia wykonuje się na boso.

godzina 15.00 turniej rycerski w Ośrodku Rekreacji Konnej

Turniej rycerski to zawody dla jeźdźców na koniach, którzy konkurują ze sobą w parach i walczą o jak największą liczbę punktów. Składa się z dwóch nawrotów. Z kolei każdy nawrót to cztery próby wykonywane przez jeźdźca w galopie:
1. Najazd na saracena
2. Nanizanie pierścienia
3. Zbieranie chusty z ziemi
4. Zbieranie 5 pierścieni z ziemi
Wstęp jest wolny.

Niedziela

godzina 15.00 atrakcje dla dzieci w Parku Rozrywki

Początek darmowego spotkania dla całych rodzin tuż przy Muzeum Ziemi za bramą wejściową do Zaginionego Świata (dojście od ulicy Rekreacyjnej). Najpierw do zabawy porwie dzieci grupa Funimki. Kolorowo przebrani animatorzy nie pozwolą na chwilę nudy. Nie zabraknie wielkich baniek mydlanych i zwierzątek z baloników. Następnie w tanecznym rytmie do konkursów z nagrodami zaprosi Wasz Muzyk, czyli Jurek Paterski. Spotkanie potrwa około dwóch godzin.

materiały nadesłane: Sandra Tyczyno, rzecznik prasowy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Reklama