Zostań wolontariuszem Tofifest

Wiktoria Raczyńska
,

Pomiędzy 19 a 27 października w Toruniu odbędzie się już 17. edycja festiwalu filmowego Tofifest. Możesz zostać jego wolontariuszem.

Festiwal tworzą wyłącznie ludzie z pasją, którzy potrafią nią zarażać. Pracują z najlepszymi organizatorami pokazów i koncertów, logistykami, producentami wydarzeń, opiekunami gości, ludźmi odpowiadającymi za kontakt z prasą, radiem i telewizją. Z nimi możesz przekonać się, czym jest trud organizowania festiwalu.

Nie będziecie robić kawy ani biegać na pocztę. Czeka was rzeczywista praca, a w ramach bonusu – oglądanie filmów, z których większość nie była jeszcze pokazywana w Polsce.

Wolontariat na Tofifest da wam doświadczenie organizacyjne, mocny punkt w CV, spotkania z ludźmi świata kina i mediów, ale przede wszystkim – niezapomniane chwile i długoletnie przyjaźnie.

Co trzeba zrobić, aby znaleźć się w gronie wolontariuszy? To bardzo proste. Zgłoście się wypełniając formularz tutaj.

Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane są do 16 września.

Jako wolontariuszka lub wolontariusz Tofifest:

– aktywnie współtworzysz wydarzenie filmowe o międzynarodowej skali,
– masz możliwość poznania najciekawszych gwiazd kina,
– pracujesz z profesjonalnym zespołem producenckim,
– poza godzinami pracy, bezpłatnie oglądasz filmy festiwalowe, bierzesz udział w spotkaniach z twórcami oraz innych wydarzeniach towarzyszących.

Tofifest – „niepokorny festiwal”

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest to jedna z najważniejszych imprez filmowych w Polsce. Nazywany jest „niepokornym festiwalem”, bo stawia na kino zadające kłopotliwe pytania o otaczający nas świat i współczesnego człowieka.

Wśród gości Tofifest znaleźli się już Jim Sheridan (sześć nominacji do Oscara), Jiri Menzel (laureat Oscara), Geraldine Chaplin (Goya Award), Ulrich Seidl (Złoty Lew w Wenecji), Emanuelle Seigner, Krystyna Janda (Złota Palma w Cannes), Jerzy Stuhr, Janusz Gajos, Wojtek Smarzowski i wielu innych.

materiały nadesłane: Artur Zaborski, Tofifest

Reklama