Zostań wolontariuszem Camerimage 2018

Magdalena Jabłońska
,

Chcesz współorganizować jeden z najważniejszych, międzynarodowych festiwali w Polsce, podczas którego masz szansę zobaczyć najlepsze filmy jeszcze przed ich premierą i podszlifować angielski, gawędząc z gwiazdami światowego kina? Chcesz zdobywać nowe znajomości i doświadczenia, które mogą zaprocentować w przyszłości? Zostań wolontariuszem Camerimage.

Aby zostać wolontariuszem Camerimage, należy dokładnie zapoznać się z poniższymi informacjami i wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony tutaj.

Kolejnym krokiem będzie zaproszenie wybranych kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się w Bydgoskim Centrum Finansowym w dniach 20 i 21 października. Dokładna data i godzina spotkania zostanie podana kandydatom po zakończeniu naboru zgłoszeń. Informacje organizatorzy prześlą na adresy email podane w formularzach.

Termin zgłaszania się kandydatów upływa 14 października.

UWAGA!

Wolontariusze z lat ubiegłych nie muszą ponownie wypełniać formularza i przechodzić procesu rekrutacji. Koordynatorzy danych sekcji będą się z nimi kontaktować indywidualnie. Jeśli nie dostaliście informacji od swojego koordynatora, prosimy o kontakt mailowy.

materiały: Camerimage 2018

Reklama