Zmiana na stanowisku dyrektora generalnego urzędu wojewódzkiego

Marek Tomaszewski
,

Decyzją wojewody Mikołaja Bogdanowicza, z 7 marca 2018 roku, nowym dyrektorem generalnym Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego została mianowana Monika Berger.

Monika Berger jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W latach 2000-2014 pracowała na różnych stanowiskach w branży finansowo-bankowej. Od roku 2015 pełniła funkcję zastępcy prezydenta Włocławka ds. gospodarki miejskiej.

dyrektor-generalny-kpuw-monika-berger_39774606645_o– Praca w urzędzie wojewódzkim powinna być traktowana jako służba, a naszym zadaniem jest wykonywać ją jak najlepiej, dla dobra społeczeństwa i Polski. Nowa pani dyrektor już rok przepracowała w urzędzie wojewódzkim, jako dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, wcześniej na stanowisku zastępcy prezydenta Włocławka, posiada więc umiejętności interpersonalne i duże doświadczenie samorządowe do sprawowania powierzonej funkcji – mówił wojewoda podczas wręczenia dokumentu potwierdzającego powołanie na stanowisko.

Monika Berger, dziękując za powierzenie obowiązków i obdarzenie jej zaufaniem, podkreśliła, że pracę traktuje jako misję dla ludzi, obywateli województwa kujawsko-pomorskiego, a jej priorytetem będzie usprawnienie i poprawa relacji pomiędzy osobami pracującym w urzędzie wojewódzkim, na różnych szczeblach, między innymi, poprzez spotkania oparte na zasadzie dialogu i traktowanie się jak współpracowników.

materiał i zdjęcia nadesłane: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Reklama