Zima z Wedlem w Bydgoszczy

Magdalena Jabłońska
,

To cykl zimowych atrakcji, które odbywać się będą w grudniu oraz w okresie ferii zimowych, aż do końca lutego 2020. W Bydgoszczy, już 4 i 5 stycznia, najbardziej czekoladowa marka w Polsce, zadba o przyjemną atmosferę na naszym lodowisku.

Na odwiedzających lodowisko czekać będzie mnóstwo czekoladowych atrakcji. Uczestnicy będą mogli odwiedzić m.in. Strefę Przyjemności – miejsce regeneracji i odpoczynku po zimowych szaleństwach. To tam będzie można skosztować gorącej czekolady, czy uwiecznić przyjemne chwile na zdjęciu w fotobudce.

Niecodzienną atrakcją będzie także stanowisko do personalizacji czekolady, na którym można wykonać autorskie, oryginalne opakowania tabliczek marki E.Wedel. Z kolei interaktywna gra, dzięki której uczestnicy poznają sekrety procesu produkcji czekolady, będzie niosła ze sobą wartość edukacyjną, a dodatkowo – dla najmłodszych, marka zadbała o mobilną strefę zabaw o nazwie Małe Przyjemności.

Cykl wydarzeń związanych z akcją odbędzie się w okresie ferii zimowych i potrwa do końca lutego 2020 roku. Najbardziej czekoladowa marka w Polsce w tym czasie zagości w aż 9 lokalizacjach, uprzyjemniając zimę tam, gdzie jest ona najbardziej widoczna. Na Torbydzie czekoladowe atrakcje będzie można znaleźć 4 i 5 stycznia, między 11.30 a 19.30 (ul. Toruńska 59).

materiały nadesłane: Aleksandra Gimik

Reklama