Zbierz żołędzie dla zwierząt

Magdalena Jabłońska
,

Żołędzie to jesienny przysmak wielu mieszkańców bydgoskiego zoo. Przepadają za nimi dziki, jelenie, daniele i łosie. Dlatego można ofiarować zwierzętom ten rarytas.

Do akcji mogą przystąpić zarówno przedszkola i szkoły podstawowe, jak i osoby prywatne. Od 12 września do 9 listopada grupy mogą przynosić niepopsute żołędzie do pawilonu Akwarium Terrarium od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8.00 do 17.00, zaś pozostali – w godzinach otwarcia zoo.

Dla dwóch grup lub klas, które dostarczą największą ilość żołędzi (w przeliczeniu na jedną osobę), przewidziane są nagrody w postaci karnetów upoważniających do zwiedzania bydgoskiego zoo i jednorazowego bezpłatnego zwiedzania myślęcińskiego parku dinozaurów – Zaginionego Świata i świata gigantycznych owadów – Makroświata. Wyniki zostaną ogłoszone 30 listopada 2018 r. tutaj oraz tutaj.

Osoba indywidualna natomiast za przyniesienie przynajmniej 2 kg żołędzi, będzie mogła skorzystać z 20 procentowej zniżki na bilet wstępu do zoo w dniu dostarczenia żołędzi. Zniżka liczona jest wyłącznie od biletów normalnych i ulgowych, nie przysługuje przy zakupie biletów rabatowych oraz biletów objętych inną zniżką.

Uprzejmie prosimy uczestników akcji o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem dostępnym tutaj.

materiały nadesłane: Sandra Tyczyno, rzecznik prasowy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Reklama