Zagłosuj na logotyp z okazji 100-lecia powrotu Bydgoszczy do macierzy

Magdalena Jabłońska
,

Zwycięski projekt logotypu „Bydgoszcz jest Polska – 1920” będzie oficjalną identyfikacją graficzną miasta w 2020 roku, związaną z obchodami setnej rocznicy powrotu Bydgoszczy w granice Polski. Głosować można od 14 do 27 października br.

Swój głos można oddać w elektronicznej ankiecie, która znajduje się tutaj.

Do konkursu zgłoszone zostały 64 prace konkursowe z całej Polski. Komisja konkursowa wyłoniła spośród nich 8 projektów, które zostają poddane ocenie mieszkańców w głosowaniu internetowym. Pięć prac, które w głosowaniu uzyska największą ilość głosów trafi na posiedzenie komisji konkursowej. Spośród nich komisja do 5 listopada 2019 r. wybierze zwycięski projekt.

Logotyp z oficjalnym hasłem „Bydgoszcz jest Polska – 1920” wyłoniony w konkursie, będzie wykorzystywany do celów popularyzatorskich, promocyjnych i korespondencyjnych związanych z obchodami tej wyjątkowej dla naszego miasta rocznicy. Znajdzie się on m.in. na jednym z najwyższych budynków nieopodal Brdy, który obecnie przebudowywany jest na hotel. Nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych ufundowała Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A..

materiały nadesłane: UMB

Reklama