Wypijmy za błędy

Tomasz Welcz
,

7 października w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG o godzinie 18 odbędzie się spotkanie z Marcinem Osmanem, organizowane przez AIP Bydgoszcz. Matką każdego sukcesu jest porażka – zaproszony gość – Marcin Osman opowie o tym, jakie popełnił błędy i jak przekuć potknięcia w sukces.

Ideą spotkania nie jest gloryfikowanie porażki w biznesie, lecz stworzenie społeczności biznesowej, która potrafi wyciągnąć wnioski z popełnianych błędów. Niepowodzenia są nieuniknione, dlatego umiejętne wykorzystanie ich na swoją korzyść należy wprowadzić jako element swojej strategii biznesowej i innowacyjności.

Marcin Osman specjalizuje się w szkoleniach biznesowych, ukierunkowanych na osiąganie przez uczestników konkretnych celów. Kieruje się zasadą zero teorii, sto procent praktyki. Jako przedsiębiorca i trener rozwiązuje problemy i wyzwania biznesowe, które wymagają szybkiego i niestandardowego działania. Zaangażowany w wiele projektów na terenie Polski i Europy. Zdobywca wielu nagród m.in. zwycięzca 2013 „Młodzi Innowacyjni” Krajowej Izby Gospodarczej i Idea Banku. Współtwórca pierwszej w Europie konferencji poświęconej porażce w biznesie „Fail Way”.

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Reklama