Wyjątkowy finał Rzeki Muzyki Młodych

Wiktoria Raczyńska
,

Pawbeats zagra w Bydgoszczy, a razem z nim plejada młodych twórców. To będzie wielkie muzyczne święto – 25 sierpnia wyjątkowo zamiast w amfiteatrze Opery Nova koncert odbędzie się na Wyspie Młyńskiej.

25 sierpnia odbędzie się ostatni koncert w ramach tegorocznej Rzeki Muzyki Młodych. I będzie to finał wyjątkowy. Na scenie pojawi się kilkunastu artystów kojarzonych głównie z polską sceną hiphopową i muzyką elektroniczną. Wystąpią Rahim, KęKę, Buka, Marika, Marcelina, Natalia Grosiak, Pih, VNM, Igorilla, HuczuHucz, Flojd/Wiro, Pola Rise, Robert Cichy.

Pawbeats Live Band to gigantyczne muzyczne przedsięwzięcie realizowane z towarzyszeniem imponującego instrumentarium. W związku z tym koncert odbędzie się zamiast w amfiteatrze przy Operze Nova na Wyspie Młyńskiej. Będzie więcej miejsca, będzie bardziej komfortowo. A to już 25 sierpnia o 21.00. Wstęp wolny.

Pawbeats – Marcin Pawłowski – to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt „Utopia”, „Orchestra”, a także wydanej w tym roku „Chakra” w duecie z Kalim. Wyprodukował do tej pory kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową. Kilkanaście z nich osiągnęło statusy złotej oraz platynowej płyty.

materiały nadesłane: Urząd Miasta Bydgoszczy

Reklama