Wings For Life World Run z BiegamBoLubię – bieg z aplikacją

Wiktoria Raczyńska
,

Wings for Life World Run to wyjątkowy globalny bieg, w którym udział mogą wziąć zarówno biegacze, jak i uczestnicy na wózkach inwalidzkich. Nie ma w nim mety – zamiast tego zawodnicy wspólnie uciekają przez Samochodem Pościgowym. 7 maja 2017 roku uczestnicy Wings for Life World Run z Giżycka, Lublina, Rzeszowa oraz Krakowa po raz pierwszy w historii będą mogli dołączyć do BIEGU Z APLIKACJĄ.

Aby rozpocząć biegową przygodę należy pobrać APLIKACJĘ Wings for Life World Run, zarejestrować się, poinformować znajomych i dołączyć do osób, które pobiegną razem na całym świecie. Następnie biec dopóki nie dogoni was wirtualny Samochód Pościgowy!

Bieg startuje o 13.00 czasu lokalnego, a wirtualny Samochód Pościgowy rozpocznie swój pościg 30 minut później z prędkością 15 km/h, stopniowo zwiększając tempo jazdy, do czasu aż wyprzedzi ostatniego zawodnika. 100 procent datków zebranych w ramach Wings for Life World Run zostanie przekazane na projekty badawcze nad urazami rdzenia kręgowego. Datki można przekazywać za pomocą APLIKACJI Wings for Life World Run.

Link : http://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/poznan/

materiały nadesłane: Katarzyna Machaj, zespół fundacji Wychowanie przez Sport

Reklama