Warsztaty z rysunku ,,Portret kamienia”

Wiktoria Raczyńska
,

Zawsze chciałeś nauczyć się rysować, ale nie miałeś okazji? Masz dużo wolnego czasu i nie wiesz, jak w ciekawy i kreatywny sposób go spożytkować? Zapisz się na bezpłatne warsztaty z rysunku w Bydgoskim Centrum Sztuki i udowodnij, że nigdy nie jest za późno, aby wziąć ołówek do ręki! Rozwiń swoje pasje, poznaj ciekawych ludzi, spędź popołudnia w miłej i kameralnej atmosferze w otoczeniu dzieł sztuki i….naucz się rysować.

Motywem przewodnim zajęć artystycznych jest twórczość patrona BCS, rzeźbiarza Stanisława Horno – Popławskiego. To jego prace posłużą za modele do nauki rysunku. Warsztaty zostaną wzbogacone o wykład, dotyczący życia i twórczości Stanisława Horno-Popławskiego, który poprowadzi mgr. Agnieszka Markowska. Zajęcia zakończą się dwutygodniową wystawą prac uczestników w Bydgoskim Centrum Sztuki.

Warsztaty rozpoczną się 5 czerwca, a zakończą 9 sierpnia 2017 roku. Odbywać się będą w każdy poniedziałek i środę w godzinach 16.00-18.00. W sumie będzie to 36 godzin zajęć warsztatowych z rysunku. Udział w zajęciach jest całkowicie BEZPŁATNY. BCS zapewnia wszystkie niezbędne materiały.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 31 maja 2017 roku na adres bcs@horno.pl. Podajcie w nim swoje imię, nazwisko i napiszcie parę słów o sobie oraz o tym, dlaczego chcielibyście wziąć udział w warsztatach. Jeśli posiadacie portfolio/skany swoich prac, możecie załączyć je do zgłoszenia. Na wiadomości czekamy do końca maja. Ilość miejsc ograniczona!

materiały nadesłane: Kornelia Murawska, BCS

Reklama