Voucher dla zoo

Magdalena Jabłońska
,

Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” zachęca do zakupu specjalnego vouchera i wykorzystania go, gdy będzie to możliwe. Pieniądze zostaną wykorzystane na pomoc w bieżącym utrzymaniu zoo.

Zwierzęta są pod bardzo dobrą opieką swoich ukochanych opiekunów i to jest najważniejsze. Jest jednak ta gorsza, finansowa strona. Zoo od dłuższego czasu jest zamknięte i nie wiadomo, jak długo potrwa ten stan. Dlatego wszystkim chętnym dajemy możliwość wsparcia ogrodu.

Jak? Wystarczy kupić specjalnie przygotowane vouchery, tańsze od regularnie dotąd sprzedawanych o 30 procent. Można wykorzystać je do końca tego roku, gdy już sytuacja się unormuje i nasze ośrodki znowu będą działać. Oto dwie propozycje:

1. karnet wstępu do zoo na okaziciela na sześć wejść za 53 zł – w tym przypadku należy do końca 2020 roku choć raz przyjść do zoo, by uruchomić voucher, pozostałe wejścia do wykorzystania w dowolnym terminie (cena regularna: 75 zł)

2. bilet łączony za 32 zł umożliwiający:

– wejście do Ogrodu Zoologicznego,

– wejście do kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat i otrzymanie karnetu na 10 wybranych urządzeń (cena regularna – 45 zł).

Dzięki temu, że chętni kupią bilet już dziś, park otrzyma środki będące zastrzykiem dla budżetu zamkniętego zoo w tym trudnym czasie. Sprzedaż będzie możliwa wyłącznie przez portal tickeo.pl.

materiały nadesłane: Sandra Tyczyno, Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”

Reklama