Tofifest zaczyna nabór do Jury Młodych

Wiktoria Raczyńska
,

Po raz piąty na Tofifest festiwalowe filmy konkursowe oceniać będzie Jury Młodych. Dzisiaj otwieramy nabór, którego zwycięzcy zasiądą w dwóch młodzieżowych składach jurorskich: Studenckim i Młodzieżowym. Nie przegapcie okazji by pokazać swój filmowy pazur.

Tofifest to festiwal młodości i buntu. Dlatego obok jury profesjonalnego, filmy w konkursie głównym On Air oceniają młodzi krytycy.

Kto może startować i co musi zrobić?

W konkursie startować mogą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci. Spośród zgłoszeń wyłonione zostaną dwa, trzyosobowe składy Jury Studenckiego i Jury Młodzieżowego.

Zasady konkursu są proste

Należy napisać i przesłać mailem recenzję dowolnego filmu, znajdującego się obecnie w obiegu kinowym w Polsce. Tekst recenzji nie może przekroczyć 3500 znaków.

Teksty należy przesłać poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się tutaj do północy 10 października 2018 roku.

Na recenzji należy zaznaczyć, do którego jury się kandyduje oraz podać wyraźnie imię, nazwisko i typ szkoły/uczelni.

Uwaga

Pod linkiem znajduje się też pełny regulamin uczestnictwa w naborze. Przeczytajcie dokładnie, bo recenzje niezgodne z kryteriami odpadają automatycznie.

Wasze recenzje oceni wewnętrzna komisja, która wybierze zwycięzców. Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do jury nastąpi w dniu 11 października.

Jeżeli macie pytania, piszcie do koordynatora Jury Młodych na adres press@tofifest.pl

materiały nadesłane: Tofifest

Reklama