Terenowa Masakra w ten weekend w Myślęcinku

Wiktoria Raczyńska
,

Terenowa Masakra znowu zawładnie Myślęcinkiem. W najbliższy weekend podczas dwóch dni zmagań wszyscy chętni zmierzą się na dystansach 5 i 10 km najeżonych przeszkodami.

Terenowa Masakra to święto prawdziwych twardzieli i bardzo widowiskowe zawody. Do pokonania są dwie trasy: sobotnia 5-kilometrowa z 30 przeszkodami i licząca 10 kilometrów z 45 przeszkodami – bieg w niedzielę. Po drodze do mety trzeba, m.in., taplać się w błocie, przeskoczyć przez wielką ścianę, zmierzyć się z oponami od traktora. A wszystko to na terenie rozciągającym się od Różopola poprzez centralne stawy, na Stefanowym Stoku i jego okolicach kończąc. Największą nagrodą jest ukończenie wyścigu, ale medal i specjalna koszulka dumnie prezentować będą się na każdym uczestniku, który przebiegnie linię mety w regulaminowym czasie i zapisał się w określonym terminie. Start falami co 20 minut od godziny 9.20 do 14.00.

materiały nadesłane: Sandra Tyczyno, rzecznik prasowy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Reklama