Teatr Polski bliżej widza

Tomasz Welcz
,

Nowa kasa, punkt informacyjny, przestrzeń spotkań i multimedialna galeria spektakli. Teatr Polski w Bydgoszczy  zaprasza do Centrum Handlowym Auchan już od 15 stycznia. Weekend otwarcia pełen promocji.

Klienci Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz przy ul. Mariana Rejewskiego 3 będą mogli na miejscu kupić bilety na spektakle Teatru Polskiego, zapoznać się z repertuarem, obejrzeć fragmenty przedstawień, a nawet wziąć udział w spotkaniach poświęconych poszczególnym spektaklom. Uruchomienie nowej kasy i przestrzeni Teatru Polskiego w galerii handlowej ma również na celu ułatwienie dostępu do oferty teatralnej mieszkańcom Fordonu. A to nie pierwsze działanie bydgoskiego teatru włączające oddaloną od centrum dzielnicę miasta. Warto wspomnieć, że jeden ze spektakli Festiwalu Prapremier zagrany był w starej synagodze, a od ponad roku okazjonalne promocje spektakli odbywały się w bydgoskim Centrum Handlowym Auchan.

– Współpraca z Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz jest dla nas bardzo cenna. Okazuje się, że nasze promocyjne akcje weekendowe świetnie się sprawdzały i przyciągały wiele osób. Teraz na stałe zagościmy w galerii handlowej, co – jak podkreśla Magdalena Kołata z Działu Komunikacji Teatru Polskiego – świadczy o odpowiedzialnym podejściu zarządcy obiektu i jest dobrym przykładem współpracy biznesu z instytucją artystyczną.

– Pragniemy być blisko klientów naszej galerii handlowej i odpowiadać na ich potrzeby. Nasze dotychczasowe wspólne działania z Teatrem Polskim pokazały, że wiele osób odwiedzających nasz obiekt poszukuje kontaktu z kulturą. Dlatego nawiązanie stałej współpracy z teatrem wydało nam się działaniem naturalnym – mówi Monika Kuzka, menadżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

W kasie w Auchan Bydgoszcz obowiązywać będą te same ceny i promocje, co w głównej kasie Teatru Polskiego przy Al. Mickiewicza. Nowością i propozycją skierowaną wyłącznie do klientów galerii handlowej będzie możliwość otrzymania rabatów na bilety kupowane z wyprzedzeniem. W punkcie nabyć będzie można również teatralne koszulki od STANKE – bydgoskiego projektanta. W weekend otwarcia 15-16-17 stycznia specjalne ceny biletów oraz możliwość zdobycia darmowych zaproszeń na spektakle.

Otwarcie teatralnej przestrzeni w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz już w piątek, 15 stycznia o godzinie 10.00. Punkt Teatru Polskiego czynny będzie codziennie w godzinach 10.00-19.00. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Reklama