Teatr Piasku on-line

Wiktoria Raczyńska
,

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent” oraz prekursorki sztuki malowania piaskiem w Polsce teraz on-line. Najbliższy spektakl już 12 kwietnia.

W odpowiedzi na aktualną sytuację na świecie oraz w kraju, Teatr Piasku Tetiany Galitsyny wprowadza do swojej oferty spektakle on-line.

Planuje 4 spektakle: „Opowieści Wielkanocne”, ” Mały Książę”, „Kopciuszek”, „Chopin”. Bilety będą w cenie 19 zł, kod z biletu będzie działać tylko na jednym urządzeniu, a każdy spektakl odbędzie się na żywo.

„Opowieści Wielkanocne”

Widziałeś już „Opowieść Wigilijną”? Teraz przyszła pora na „Opowieści Wielkanocne”. Przypomnij sobie i swoim najbliższym czar Wielkiej Nocy, zostając w domu. To premiera, jakiej jeszcze nie było. Bądź jednym z pierwszych gości w Teatrze Piasku on-line. Zanurz się wygodnie w fotelu, zaparz swoją ulubioną herbatę i wraz z rodziną daj ponieść się wielkanocnej atmosferze. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zaprasza na rodzinne show pt.: „Opowieści Wielkanocne” malowane piaskiem i transmitowane na żywo w twoim domu przez Internet.

„Chopin”

viber_image_2020-03-30_03-29-01

Lubisz muzykę klasyczną? Chcesz zanurzyć się w muzyce Chopina i poznać kluczowe fragmenty z życia jednego z najwybitniejszych kompozytorów na świecie? W takim razie koncert „CHOPIN. MELODIA ŻYCIA MALOWANA PIASKIEM” jest dla ciebie. To unikalne połączenie fortepianu i malowania piaskiem, pokaże wrażliwą duszę geniusza. Autorka w swoim występie przedstawia ważne chwile z życia Fryderyka Chopina – jego emocje, miłość, pasję i niesamowitą tęsknotę za ojczyzną. W ciągu trwania koncertu, przeżywamy na nowo pełne wzruszeń życie tego wyjątkowego kompozytora, ciesząc się jednocześnie jedyną w swoim rodzaju sztuką animacji piaskowej przy jednoczesnym wykonaniu utworów Fryderyka Chopina na fortepianie. Nie wystarczy o tym przeczytać, to trzeba zobaczyć i osobiście doświadczyć magii połączenia muzyki oraz Teatru Piasku.

„Mały Książę”

viber_image_2020-03-30_03-28-59

Kolejny dzień akcji #zostanwdomu? Ułożyłeś już wszystkie puzzle? Zagrałeś już we wszystkie gry? Czas na coś innego. „Mały Książę”* to pełna ciepła opowieść, która pokaże nam wszystkim ponadczasowe wartości i przypomni o potędze prawdziwej przyjaźni. Przeżyj niezapomniane emocje razem z nami. Podczas spektaklu zobaczycie pokazy malowania piaskiem i na wodzie w wykonaniu Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, połączone z grą aktorów i muzyką.

*spektakl online różni się od wersji teatralnej, jest dopasowany do możliwości technicznych transmisji przez Internet

„Kopciuszek”

viber_image_2020-03-30_03-28-56

Znacie historię o Kopciuszku? Takiej interpretacji jeszcze nie widzieliście. „Kopciuszek” – baśń opowiadającą o nadziei, miłości i cudzie, który może zmienić życie każdego z nas. Podczas transmisji na żywo zobaczycie artystyczną wersję baśni, przedstawioną za pomocą malowania piaskiem połączoną z grą aktorską. Poczujcie magię rozsiewaną przez ziarenka piasku i przeżyjcie ponownie historię Kopciuszka. Przekonajcie się, że wiara czyni cuda i daje nadzieję na lepszy los.

Wszystkie wydarzenia będą transmitowane na stronie online.teatrpiasku.pl

materiały nadesłane: Izabella Berwid, Galitsyna Show

Reklama