Stunt Grand Prix już w ten weekend

Wiktoria Raczyńska
,

To będą niezapomniane trzy dni. Już 7 lipca na parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz rusza IX edycja Stunt Grand Prix, czyli najbardziej prestiżowych zawodów, podczas których można podziwiać popisy i akrobacje na sportowych motocyklach. Na wszystkich miłośników sportów ekstremalnych czeka wspaniała zabawa i wielkie emocje.

Umiejętności, jakimi mogą się popisać zawodnicy Stunt Ridingu, wzbudzają podziw i szacunek. To wynik wieloletniej i ciężkiej pracy oraz intensywnych ćwiczeń. W ich wysiłkach widać pasję, zapał i hart ducha. Wspaniała atmosfera zawodów i energia, jaka płynie z placu motocyklowych akrobacji daje moc i gwarantuje wielkie emocje.

Poczuć je będą mogli wszyscy fani sportów ekstremalnych, którzy w dniach 7-9 lipca przybędą na parking Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. W zawodach będzie startowało 16 zawodników z Polski, Japonii, Słowacji, Litwy, Brazylii, Francji, Włoch, Białorusi, Rosji i Serbii. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Świata w Stunt Ridingu.

W konkursie nie zabraknie takich gwiazd światowego formatu jak Takahiko Sakiyama, Zdenko Rybar czy Irmantas Jasevičius, ale nawet oni czują już na plecach oddech swych rywali. Kim będzie zwycięzca tegorocznej edycji, któremu konkurs otworzy nowe ścieżki profesjonalnej kariery na całym świecie?

– W stawce zrobiło się gorąco, walka o tytuł mistrza świata w Stunt Ridingu przybiera nowy wymiar – zapewnia organizator zawodów Maciej Szudzichowski. – Podczas StuntGP 2017 pojawi się kilka zupełnie nowych nazwisk, m.in., wystartuje 15-letni, zdolny i utalentowany zawodnik z Rosji.

Prestiż i profesjonalizm bydgoskiej imprezy przyciąga co roku szerokie grono publiczności. Oprócz konkursowych popisów na wszystkich kibiców czekają również występy młodych adeptów Stunt Ridingu na rowerach i mniejszych motocyklach. Ponadto w strefie dla publiczności firma Decathlon rozstawi rampę dla deskorolkarzy i każdy będzie mógł spróbować na niej swych sił.

Zawody Stunt Grand Prix odbędą się w dniach 7-9 lipca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. W piątek 7 lipca impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 (dzień wolnych treningów), w sobotę 8 lipca – o godzinie 10.00, a w niedzielę 9 lipca – o 12.00. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

materiały nadesłane: Agnieszka Starosielec, Centrum Handlowe Auchan

 

Reklama