Strefa skuterów elektrycznych powiększona o Fordon

Magdalena Jabłońska
,

Zgodnie z zapowiedziami blinkee.city rozszerza obszar strefy parkowania w Bydgoszczy o nowe miejsca. Już w ten weekend w aplikacji pojawi się dzielnica Fordon. Operator powiększa także flotę dostępnych pojazdów. W mieście przybędzie kolejnych 15 skuterów.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że bydgoszczanie tak dobrze przyjęli ekologiczne jednoślady w mieście. Od początku skutery cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego w lipcu powiększyliśmy strefę o takie dzielnice jak Wzgórze Wolności, Wyżyny, Bartodzieje, czy Osiedle Leśne. Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy wiele zapytań, o to kiedy do mapy binkee.city dołączy także dzielnica Fordon. Dlatego cieszymy się, że wraz z powiększoną o kolejnych 15 pojazdów flotą, możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników – informuje Tomasz Krzywański, lokalny partner blinkee.city w Bydgoszczy.

Wypożyczenie jednośladu jest bardzo proste – wystarczy zarejestrować się w bezpłatnej aplikacji blinkee.city i znaleźć najbliższy wolny skuter oraz zarezerwować go. Po dotarciu do maszyny można swobodnie rozpocząć jazdę. Koszt przejażdżki skuterem to 69 gr za minutę i 9 gr za postój. Jeśli użytkownik przekroczy kwotę 89 zł na dzień, może dalej jechać skuterem, ale już bezpłatnie.

materiały nadesłane: Małgorzata Grzegolec

Reklama