Strefa kibica powstanie na stadionie Zawiszy

Marek Tomaszewski
,

Zmagania w ramach FIFA World Cup w Rosji będzie można zobaczyć w specjalnie utworzonej strefie kibica na terenie CWZS Zawisza Bydgoszcz. Obiekt zostanie przygotowany do obsługi dwóch tysięcy osób. Miasto ogłosiło 10 maja przetarg.

Od 14 czerwca do 15 lipca wszystkie oczy skierowane będą na Rosję, gdzie odbywać się będą mistrzostwa świata w piłce nożnej. Bydgoszczanie będą mogli przeżywać je wspólnie w specjalnie przygotowanej strefie kibica. Znajdować się w niej będzie telebim z profesjonalnym nagłośnieniem o powierzchni od 28 mkw. do 20 mkw. Zostanie także utworzona strefa gastronomiczna. Wstęp do strefy będzie bezpłatny.

Miasto ogłosiło przetarg na przygotowanie obiektu. Przedmiot zamówienia obejmuje zapewnienie niezbędnej infrastruktury technicznej, administracyjnej, porządkowej, medycznej, przeciwpożarowej i sanitarnej. Oferty można składać w siedzibie Wydziału Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Bydgoszczy przy ul. Grudziądzkiej 9-15 w budynku B na drugim piętrze (pokój nr 208) do maja do godziny 10.00.

Strefy kibica powstawały w związku z największymi sportowymi imprezami na świecie. Organizowano je przy okazji Euro 2012 czy mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn.

Reklama