Startują zapisy na warsztaty artystyczne i Festiwal Radosnych Serc

Magdalena Jabłońska
,

Uważasz, że masz talent? Marzysz by tańczyć, śpiewać, malować, realizować się aktorsko? Chcesz spełnić swoje marzenia i wystąpić przed szeroką publicznością? X Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne „Radosne Serca” organizowane przez Fundację „Nowe Pokolenie” pomogą ci je spełnić.

Do udziału fundacja zaprasza dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 21 lat ze wszystkich typów szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych i kulturalnych. Warsztaty odbędą się w dniach 24 czerwca – 5 lipca 2019 roku w Domu Muzealnika w Biskupinie.

Uczestnicy zgodnie z zainteresowaniami i talentami zostaną podzieleni na 4 grupy artystyczne: plastyczną, taneczną, teatralną i wokalną. W obrębie każdej z tych grup będą odbywały się intensywne warsztaty. W trakcie trwania projektu uczestnicy wezmą udział w spotkaniach z artystami i instruktorami zaproszonymi gościnnie na warsztaty.

Czas wolny od zajęć będzie wypełniony różnymi kulturalnymi atrakcjami. W tym roku po raz pierwszy fundacja chce zaprosić gwiazdy TV, które poprowadzą warsztaty dla uczestników projektu. Ramy programu są ukierunkowane na zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika, ale również na pracę w grupach, zabawy i gry twórcze.

Intensywne 12-dniowe warsztaty zakończą się autorskim widowiskiem w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy w wykonaniu uczestników projektu, prezentacją multimedialną z przebiegu warsztatów oraz wernisażem prac plastycznych. Jak co roku fundacja szykuje dla naszych widzów wielką niespodziankę w postaci niesamowitego widowiska.

Jeśli masz ochotę rozwijać swój talent do 20 maja 2019 roku wyślij swoją kartę zgłoszeniową. Znajdziesz ją tutaj.

W tym roku to wyjątkowe wydarzenie również łączymy z Ogólnopolskim Festiwalem Radosnych Serc, który w całości kierujemy do dzieci i młodzieży z domów dziecka z całej Polski.

Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież w wieku 6-21 lat, które chcą zaprezentować swoje talenty wokalne lub taneczne na profesjonalnej scenie. Festiwal odbędzie się w dniach 04-05 lipca 2019 roku. Karty zgłoszeniowe dostępne tutaj. Termin zgłoszeń upływa 20 maja 2019 roku.

materiały nadesłane: Ewa Ślesińska, Fundacja Nowe Pokolenie w hołdzie Janowi Pawłowi II

Reklama