Spotkanie z ilustratorką bestsellerowych bajek dla dzieci

Wiktoria Raczyńska
,

Fundacja Nowe Pokolenie zaprasza 19 listopada (niedziela), między 13.00 a 14.30 do Kawiarni rodzinnej Kogel Mogel przy ul. A.G. Siedleckiego 10 na spotkanie z Dobrusią Rurańską – ilustratorką książek dla dzieci, m.in., „Myszki”, czy „Znajdki”Punktem wyjścia dla wspólnej zabawy będzie właśnie „Znajdka”.

Autorka porozmawia z dziećmi (i rodzicami lub dziadkami) oraz poprowadzi wszystkich ku przygodzie, poprzez  warsztaty wprowadzające w świat tej graficznej opowieści.

Zapowiada się bardzo ciekawie, ale szczegółów organizatorzy nie zdradzą, bo sama książka, która będzie bohaterką spotkania ma wiele tajemnic. Dobrosława Rurańska odwiedzi fundację w ramach projektu CzyTAM ŚWIAT? Dzieci i opiekunowie będą mogli się z nią spotkać, porozmawiać i stworzyć własną historię. Fundacja Nowe Pokolenie zaprasza wszystkie dzieci od 3. do 6. roku życia wraz z opiekunami.

Dobrosława Rurańska to absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Jest bardzo młoda i bardzo zdolna. Już w 2014 roku została laureatką Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla studentów uczelni artystycznych. Jej styl jest niepowtarzalny i baśniowy.

Wstęp wolny!

Zapisy: biuro@nowe-pokolenie.pl, w tytule wiadomości należy wpisać hasło: Znajdka

materiały nadesłane: Urszula Lepak, Fundacja Nowe Pokolenie w hołdzie Janowi Pawłowi II

Reklama