Spotkanie dla kobiet biznesu – Ari Horie w Polsce

Magdalena Jabłońska
,

Jesteś kobietą? Działasz w biznesie? A może chciałabyś, ale brakuje Ci motywacji?
Przyjdź na spotkanie do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Już 9 kwietnia do Bydgoszczy przyjeżdża jedna z najbardziej inspirujących kobiet w Dolinie Krzemowej – Ari Horie.

Założycielka Women’s Startup Lab opowie o kobietach działających w biznesie, będzie motywować i inspirować do działania. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.30 i potrwa około 1,5 godziny.

Ari Horie to pochodząca z Japonii założycielka Women’s Startup Lab. Od wielu lat mieszka i pracuje w San Francisco. W swojej działalności wspiera kobiety i pomaga im w rozwoju osobistym oraz odnoszeniu sukcesów. Inwestuje, wspiera i promuje biznesy współtworzone przez kobiety. Zyskała duże uznanie na arenie międzynarodowej dzięki swojej pasji, niesamowitym wynikom biznesowym
i świetnym umiejętnościom publicznego przemawiania.

OGROMNA DAWKA INSPIRACJI – Ari będzie inspirować, będzie motywować, będzie rozmawiać.

JEDYNE TAKIE SPOTKANIE W POLSCE – Ari Horie będzie w Bydgoszczy tylko przez jeden dzień. To jedyna taka szansa, aby się z nią spotkać.

KOBIETY BIZNESU Z CAŁEGO REGIONU – spotkanie z Ari to również świetna okazja do networkingu z kobietami biznesu z naszego miasta. Spotkanie będzie przeprowadzone w języku angielskim, jednak w trakcie wydarzenia obecny będzie tłumacz. Każdy uczestnik w razie potrzeby będzie mógł skorzystać z jego pomocy.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej”, który odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko Pomorskiego. Partnerem wydarzenia jest Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. W ramach wizyty w Polsce, Ari Horie wygłosi również wykłady na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zapisy na wydarzenie: https://arihorie.evenea.pl/

materiały nadesłane: Jessica Klinger, BCTW

Reklama