Spontaniczny koncert online w Ostromecku

Wiktoria Raczyńska
,

Pałac Ostromecko zaprasza na piątkowy (17 kwietnia) koncert Dominiki Zamary. Koncert na żywo będzie można śledzić za pośrednictwem strony Talent Music Agency oraz na facebookowym fanpage’u Pałacu Ostromecko.

Pałac Ostromecko także w tych trudnych czasach staje na wysokości zadania upowszechniania kultury i sztuki. Organizatorzy wydarzenia mają niecodzienną okazję, jako jedni z pierwszych w Polsce, zorganizować koncert muzyki klasycznej online.

Wspólnie z irlandzką agencją artystyczną TALENT MUSIC AGENCY oraz agencją SPIN TANK – MASTERSART zapraszają na koncert w formule online Dominiki Zamary – sopranistki znanej z najsłynniejszych sal koncertowych świata. To niezwykłe wydarzenie będzie można śledzić na urządzeniach mobilnych na całym świecie zapewniając najwyższy poziom doznań artystycznych jakich tak brakuje nam w dobie pandemii.

Szczegóły dotyczące koncertu i dostępu do transmisji znajdą Państwo na stronie www.talentmusicagency.com w zakładce Events.

Śpiewaczka w 2007 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną we Wrocławiu i zdobyła stypendium na roczną naukę we włoskim Konserwatorium w Weronie. Jej kariera rozpoczęła się w 2008 roku – od tego czasu występuje na całym świecie. Zadebiutowała w Teatrze Verdi w Padwie w roli Mimi w operze „Cyganeria” Pucciniego. Regularnie śpiewa w USA m.in. w Lincoln Center czy Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Koncertowała w Meksyku w najbardziej prestiżowej sali koncertowej w Ameryce Łacińskiej – Manuel Ponce Hall. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród m.in. zdobyła Złotą Sowę w Wiedniu, nagrodę Ojca Pio w San Giovanni Rotondo, nagrodę w Cremonie Stradivarii za DVD z muzyką Vivaldiego.

materiały nadesłane: Kuba Ignasiak, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Reklama