Sensoryczne spotkanie z książką

Wiktoria Raczyńska
,

Nadchodzą 2. urodziny kawiarni Kogel Mogel, w której Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz spotyka się z dziećmi i ich rodzicami w ramach zajęć CzyTAM ŚWIAT?. Zatem to spotkanie, w czwartek, 29 czerwca, o godzinie 17.00, po przerwie będzie urodzinowe, ale też jak zwykle książkowe, sensoryczne, interdyscyplinarne i rodzinne.

Czym są urodziny? Po co? Dlaczego? Sprawdzą, dotkną, posłuchają… Wszystko nad książką lub książkami, …wąchając, patrząc, tworząc… Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz zaprasza rodziców z dziećmi od 2 roku życia do 3,5 lat. Dzieci poznają najpiękniejsze, najlepsze i najmądrzejsze książki. Zobaczą, jak łączyć książkę z innymi dyscyplinami sztuki i życia i jak pobudzać zmysły w celu rozmiłowania w lekturze i pobudzenia integracji sensorycznej. Pamiętajcie o stroju na zmianę. Nie oszczędzajcie się, szczęśliwie się brudźcie… Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy: biuro@nowe-pokolenie.pl.

Zajęcia są organizowane przez Fundację Nowe Pokolenie Bydgoszcz dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, a obmyślane i prowadzone przez Lucynę Brzezinską-Eluszkiewicz.

materiały nadesłane: Anna Brycka, Fundacja Nowe Pokolenie

Reklama