Ruszają konkursy promocyjne 2018

Wiktoria Raczyńska
,

W tym roku Urząd Miasta Bydgoszczy przygotował aż trzy konkursy. Każdy z nich dotyczy innej tematyki, skoncentrowany jest na innych sferach miejskiej aktywności. Stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom tych wszystkich, którzy swój talent i kreatywność chcieliby ofiarować Bydgoszczy.

Pierwszy z konkursów nosi nazwę „Bydgoszcz Zaprasza”. W jego ramach UMB czeka na projekty, które w swej formule, zakresie działań marketingowych wyjdą poza granice naszego miasta. Jeżeli organizujesz przedsięwzięcie, które przyciągnie do Bydgoszczy turystów, widzów spoza Bydgoszczy, ten konkurs jest właśnie dla ciebie.

„Bydgoszcz. Dzieje się” to nazwa konkursu zrzeszającego wszystkie projekty lokalne, kształtujące tożsamość bydgoszczan. Ratusz liczy tutaj na propozycje projektów dedykowanych konkretnym dzielnicom, ulicom, zakątkom Bydgoszczy. Chce pokazywać piękno naszego miasta, na nowo je odrywać, angażować lokalne grupy działania.

W ramach trzeciego z konkursów, pn. „Bydgoszcz Kręci”, UMB liczy na ciekawe produkcje filmowe. Tym razem zależy mu przede wszystkim na produkcjach promocyjnych, ukazujących atuty Bydgoszczy oraz na teledyskach realizowanych w naszym mieście. Stąd dość szczegółowe zapisy regulaminu, określające nie tylko charakter filmowych produkcji, ale także ich maksymalny czas.

Regulaminy, wnioski oraz kryteria ocen znaleźć można tutaj. Na wasze propozycje Ratusz czeka do 22 stycznia 2018 r.

materiały nadesłane: UMB

Reklama