Rodzinne spotkania w Parku Rozrywki

Magdalena Jabłońska
,

Także w tym roku Leśny Park Kultury i Rozrywki „Myślęcinek” zaprasza całe rodziny na darmowe spotkania pełne atrakcji do Parku Rozrywki. W najbliższą niedzielę (14 lipca) do wspólnej zabawy wciągną Teatr Za Jeden Uśmiech i Szkoła Tańca ECHO art.

Każde niedzielne spotkanie w myślęcińskim Parku Rozrywki odbywać się będzie o godzinie 15.00. Do 18 sierpnia, co tydzień, czekać będą inne aktywności. Rozrywkowe lato otworzy spektakl o Rycerzu Bolko z Kociejdziury i Królewnie z Wieży w wykonaniu krakowskiego Teatru Za Jeden Uśmiech. To zabawna historia dzielnego rycerza pragnącego ocalić uwięzioną królewnę Matyldę. Zadanie to okazuje się niełatwe, a po drodze czeka mnóstwo przygód.

O godzinie 16.30 natomiast o dobrą zabawę zadba Szkoła Tańca ECHO art. To multimedaliści konkursów o randze ogólnopolskiej, wielokrotni Mistrzowie Polski, Mistrzowie Europy i medaliści Mistrzostw Świata. Doceniani za niezwykle wysoki poziom techniczny i artystyczny, a przede wszystkim za wyjątkowe choreografie. Poprowadzą animacje taneczne, gry i zabawy muzyczne, a także zaprezentują swoje turniejowe pokazy.

Na stoiskach obok Akademia Wynalazców pokaże, czym jest m.in. robotyka i jak mądrze się bawić i uczyć jednocześnie, a Centrum Edukacji Nowodworska „Biret” w ramach wspólnej zabawy poza animacjami dla dzieci przedstawi ofertę edukacyjną dla najmłodszych i nie tylko.

Rodzinne spotkania w Parku Rozrywki odbywają się przy Muzeum Ziemi, są darmowe – na te teren można wejść bez biletu.

A co w następnych tygodniach? 21 lipca Teatr Vaśka przedstawi baśń o Złotej rybce i opowie o Piernikowych potyczkach, a klaun Pablo zaprezentuje „Waliza show”. 28 lipca natomiast wraz z Grupą Eventową Funimki będzie można wziąć udział w pirackich harcach, a także nauczyć się jeździć na deskorolce w specjalnej strefie 4freaks. Tematy sierpniowych spotkań zostaną podane pod koniec lipca.

materiały nadesłane: Sandra Tyczyno, Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”

Reklama