Rodzinna niedziela w Parku Rozrywki

Wiktoria Raczyńska
,

Leśny Park Kultury i Wypoczynku zaprasza na kolejną odsłonę cyklu rodzinnych niedziel w Parku Rozrywki. Tym razem do zabawy zaprosi Jurek Paterski i Szkoła Tańca Echo Art.

Wakacje rozpoczęły się na dobre, więc specjalnie dla dzieci Park Rozrywki przygotował cykl darmowych animacji. Wydarzenia odbywać się będą przy Muzeum Ziemi, tuż za bramą wejściową do Zaginionego Świata. W niedzielę, 1 lipca, w godzinach 15.00-17.00 do tańca najpierw porwie Wasz Muzyk, czyli Jurek Paterski. Przy radosnych dźwiękach poprowadzi konkursy i zabawy z nagrodami dla maluchów i trochę starszych dzieci.

Po nim swoją energią i uśmiechami podzieli się bydgoska Szkoła Tańca Echo Art. Ich widowiskowe pokazy to kolorowe stroje, dynamiczna muzyka i choreografie. Każdy chętny będzie mógł się także przyłączyć do wspólnej zabawy.

Rozrywkowe lato w lunaparku to co tydzień inne atrakcje. Będą teatrzyki, sztuki walki, warsztaty z robotyki i mnóstwo innych, ciekawych zajęć na niedzielne popołudnia.

Park rozrywki czynny jest codziennie w godzinach 11.00-19.00.

materiały nadesłane: Sandra Tyczyno, rzecznik prasowy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Reklama