Rekolekcje akademickie o przyjaźni

Wiktoria Raczyńska
,

Czas Wielkiego Postu to czas refleksji, zatrzymania i podejmowania wyrzeczeń, ale przede wszystkim czas nawrócenia. Media Martyrii nie wyobrażają sobie, aby ten czas mógł się odbyć bez rekolekcji, które mają pomóc w pogłębieniu relacji z Bogiem.

Ty razem zaprosili wyjątkowego gościa – ks. Mirosława Malińskiego, który przez swoich studentów z D.A. Maciejówka we Wrocławiu nazywany jest Maliną. Malina jest wieloletnim duszpasterzem akademickim, a także inicjatorem i prowadzącym „ryby w sieci”.

Pochodzi z Wielkopolski, dorastał i dojrzewał we Wrocławiu, kończył studia na Akademii Rolniczej, a swoje powołanie odkrył we wspólnocie Taize we Francji, obecnie od wielu już lat duszpasterz akademicki, rektor kościoła św. Macieja, autor ciekawych książek i prowadzący portal 2ryby.

Podczas rekolekcji będzie mówić o przyjaźni. To temat, który dotyczy każdego i zawsze jest na czasie. Zachęca do zarezerwowania sobie czterech wieczorów od niedzieli do środy, 12–15 marca od godziny 20.00 i przyjścia do kaplicy parafii Matki Bożej Królowej Męczenników, ul. Bołtucia 5.

Gwarantuje, że będzie to czas iście akademicki i dobrze wykorzystany.

materiały nadesłane: Iwona Pozorska, Media Martyrii

Reklama