Przyjdź na Targi Przyjazne Rodzinie

Magdalena Jabłońska
,

W najbliższą niedzielę, 20 października, od godziny 10.00 do 16.00 w hali tenisowej na terenie Zawiszy, Miasto zaprasza Targi Przyjazne Rodzinie. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, w tym animacje i zabawy, konkursy i gry. Targi organizowane są w ramach IV Forum Dużej Rodziny. Wstęp wolny.

To już IV Forum Dużej Rodziny przygotowane specjalnie z myślą o wielodzietnych rodzinach z naszego miasta. Na Targach Przyjaznych Rodzinie zaprezentują się firmy, które włączyły się do programu Bydgoska Rodzina 3+. Oprócz tego przygotowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: będą zabawy i animacje, fotobudka, a także gry planszowe i zręcznościowe. Będzie też okazja do wzięcia udziału w rodzinnych konkursach, a rodzice będą mogli skorzystać z porad specjalistów, m. in. ze szkół rodzenia. Odbędzie się też gra terenowo-rekreacyjna, a także głośne czytanie dzieciom.

Podczas wydarzenia nastąpi także uroczyste powitanie nowych partnerów Programu Bydgoska Rodzina 3 plus.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Do 14 października 2019 roku wydano 30.007 tysięcy kart, a do programu przystąpiło 173 partnerów, którzy udzielają zniżek członkom rodzin wielodzietnych.

materiały nadesłane: Urząd Miasta Bydgoszczy

Reklama