Przyjdź na II Bydgoskie Targi Wolontariatu

Magdalena Jabłońska
,

Organizacje pozarządowe pokażą się na II Bydgoskich Targach Wolontariatu. Podczas wydarzenia odbędą się także spotkania i panele dyskusyjne, a na uroczystej gali rozstrzygnięty zostanie konkurs na Bydgoskiego Wolontariusza Roku 2019. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu, który obchodzony jest na świecie 5 grudnia, Miasto zaprasza do udziału w II Bydgoskich Targach Wolontariatu połączonych z uroczystą galą Bydgoskiego Wolontariusza Roku.

Targi to dobra okazja do spotkania przedstawicieli bydgoskich instytucji i organizacji pozarządowych, które angażują wolontariuszy w swoje działania. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą poszczególnych organizacji, zapisać
się na wolontariat, a także spotkać ludzi, którzy mają w sobie zapał do bezinteresownego pomagania innym. W trakcie targów odbędą się prelekcje oraz panele dyskusyjne poruszające tematy związane z wolontariatem, w tym także aspekty prawne działalności w organizacjach pozarządowych.

Po zakończonych targach odbędzie się uroczysta gala, podczas której zostanie rozstrzygnięty konkurs Bydgoski Wolontariusz Roku 2019, który od lat promuje osoby, które bezinteresownie i z poświęceniem działają na rzecz innych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia należy przesyłać na adres NGO@um.bydgoszcz.pl w tytule e-maila koniecznie wpisać II Targi Wolontariatu 5 grudnia. Na zgłoszenia Miasto czeka do 2 grudnia, do godziny 16.00.

Szczegółowe informacje organizacyjne można uzyskać pod nr telefonu 52 58 59 273.

II Bydgoskie Targi Wolontariatu i gala Bydgoskiego Wolontariusza Roku, 5 grudnia, w godzinach 13.00-18.00, BCOPiW, ul. Gdańska 5

materiały nadesłane: Urząd Miasta Bydgoszczy

Reklama