Polska Lwica Biznesu gościem StartUp Mixera

Tomasz Welcz
,

29 października w klubokawiarni Strefa odbędzie się kolejna edycja StartUp Mixera. Wydarzenie jest okazją do nawiązania relacji biznesowych w nieformalnej atmosferze, a także zyskania inspiracji do rozwoju własnego biznesu. Podczas spotkania zaprezentują się trzy firmy działające w ramach AIP Bydgoszcz. Gościem specjalnym będzie Polska Lwica Biznesu 2015 – Anna Urbańska.

StartUp Mixer to cykl spotkań informacyjno-promocyjnych i edukacyjnych, które są organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Ich celem jest budowanie społeczności startupów oraz integrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców. Podczas StartUp Mixerów wybieramy najlepsze firmy z AIP, aby nagradzać postawy przedsiębiorcze wśród młodych osób.

Anna Urbańska opowie o tym, jak wykorzystać najnowsze badania nad mózgiem w prowadzeniu biznesu. Polska Lwica Biznesu 2015 jest jednym z niewielu na świecie neurocoachów, od 17 lat zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jestem wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Wiedzę zdobywa u takich mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank. Autorka książki “Otrzep kolana i biegnij”.

Dziewiętnasta edycja StartUp Mixera odbędzie się w klubokawiarni Strefa przy ul. Długiej 11/Wyspa Młyńska. Start o godzinie 18. Dla osób ze społeczności AIP wstęp jest bezpłatny, dla osób spoza – bilet kosztuje 15 zł. Zapisy są obowiązkowe.

Reklama