Pokaz kaskaderski już 2 i 4 września!

Wiktoria Raczyńska
,

Flott Cascaders Team to dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy. Team założony został przez byłych zawodników sportów motorowych (motocross, wyścigi samochodowe, wyścigi torowe), posiadaczy zapisanych w księdze Guinnessa rekordów świata w skokach odległościowych motocyklami i samochodami.

Ich dwugodzinny pokaz Stunt Show Speedway to połączenie American Speedway, freestylu motocrossowego i na quadach, driftu i autocrossu. Pokazy kończą ogromne Monster Trucki, które skaczą i miażdżą zwykłe samochody swoimi wielkimi kołami.

Ich pokazy zaczynają się o zmroku, a zatem można liczyć na niezwykłe efekty świetlne i pirotechniczne przygotowane przez najlepszych specjalistów ze studia filmowego Barandov w Pradze.

Chcą, aby widz wracając do domu był maksymalnie zadowolony, dlatego tak ważna jest choreografia, muzyka, efekty świetlne i pirotechniczne. Ogień i dym to specjalny dział ich show. Wszystko uzupełnia ogromny ryk silników, eksplozje i perfekcyjna praca kierowców, ekipy technicznej, po prostu całego zespołu.

Flott Cascaders Team pod wodzą Alfreda Smida brał udział w produkcji III części kultowego już filmu Taxi oraz oprawiał sceny mobilne w „Casino Royale” i „Quantum of Solace” o przygodach Bonda. Wielokrotnie, począwszy od 1993 roku, odwiedza Polskę.

Zapewniają, że to będzie „adrenalinowy koktajl”, którego smak widz zapamięta na bardzo długo.

 

BKS CHEMIK, ul. GLINKI, 2 września, sobota, godzina 18.00

INFO/KASA: 513 190 570

Bilety do nabycia w dniu pokazu.

 

C.H AUCHAN FORDON, ul. REJEWSKIEGO, 4 września, poniedziałek, godzina 18.00

INFO/KASA: 513 190 570

Bilety do nabycia w dniu pokazu.

 

Bilety na pokazy zarówno w sobotę, jak i w poniedziałek można zdobyć w naszym konkursie na Fb portalu.

Reklama