Piknik charytatywny w Pieczyskach

Magdalena Jabłońska
,

W sobotę, 11 sierpnia, na plaży w Pieczyskach, w godzinach 11.00-20.00, odbędzie się drugi, organizowany przez Stowarzyszenie Łatwo Pomagać piknik charytatywny. Wszystkie pieniądze uzbierane podczas pikniku przeznaczone zostaną na wsparcie pacjentów onkologii i hematologii leczonych w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy i ich rodzin.

Choroba dziecka to ogromne obciążenie finansowe dla rodziny na bardzo długi czas. Wielomiesięczny pobyt dziecka w szpitalu wymusza mnóstwo dodatkowych wydatków, dlatego organizatorzy chcą wesprzeć tych dzielnych wojowników i ich rodziny w tym trudnym dla nich czasie.

Wachlarz atrakcji, jakie zaplanowane zostały na ten dzień jest bardzo szeroki. Będą to, m.in., festiwal kolorów, muzyka na żywo, sporty wodne, wielkie dmuchańce-zjeżdżalnie, animacje dla dzieci, wystawa motocykli, malowanie buziek, smaczne jedzenie, porady kosmetyczek, konkursy i zabawy z Klaunem Bobkiem, loteria fantowa, w której nie będzie przegranych, bo każdy los wygrywa oraz ciekawe licytacje, m.in., na zakupy w znanych sieciowych sklepach. Będzie można podziwiać, a i też zakupić prace wykonane przez „Małych Przyjaciół” z bydgoskiej onkologii, wystawionych w Galerii Niezwykłych Artystów.

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać zaprasza do wspólnej zabawy, której będzie przewodził szczytny cel – wsparcie dzieci z onkologii.

materiał nadesłany: prezes Stowarzyszenia Łatwo Pomagać, Wioletta Górska

Reklama